Mika Vijfvinkel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 49
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 7 11-05-2019 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2019 7
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2019 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2019 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 27
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 7 20-01-2019 7
Alpencross Assen Jeugd Cat. 7 19-01-2019 12
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 05-01-2019 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2018 6
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 15
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 7
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 7 25-11-2018 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 16
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 11-11-2018 16
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 04-11-2018 4
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2018 29
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 28-10-2018 9
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 7 27-10-2018 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 21-10-2018 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 20-10-2018 4
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 4
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 16-09-2018 12
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 09-09-2018 3
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 6 02-09-2018 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 6
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 18-08-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 26
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 11
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 6 16-06-2018 3
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 10-06-2018 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 9
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 3
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 4
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 4
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 5
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 4
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 7
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 10
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 22
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 4
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 13
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 32
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 11
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 8
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 11
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 9
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 23
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 11
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 19-11-2017 8
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 13
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 22
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 8
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 18
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 26
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 12
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 8
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 30-09-2017 18
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 24-09-2017 2
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 20
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 5 16-09-2017 24
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 09-09-2017 26
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 02-09-2017 9
Benelux Cup Jeugd (11-12 jr.) 26-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 30
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 10
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 05-07-2017 3
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 12
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 24-06-2017 22
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 17-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 40
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 5 03-06-2017 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-05-2017 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 9
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 13-05-2017 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 9
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 06-05-2017 8
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 7
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 5 15-04-2017 12
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 25
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 08-04-2017 5
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 11
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 5 01-04-2017 15
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 8
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 12
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 10
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 9
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 8
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 18
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 14
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 4
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 7
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 22
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 8
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 7
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 18
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 10
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 15
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 23-10-2016 5
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 24
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 8
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 01-10-2016 6
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 25-09-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 17
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 8
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 4
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 20
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 4
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 4
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 25-06-2016 16
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 4
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 4 18-06-2016 2
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 22-05-2016 2
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 4
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 7
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 5
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 5
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 14
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 5
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 5
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 41
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 8
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 25
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 14
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 5
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 10
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 7
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 7
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 7
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 3
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 4
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 9
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 5
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 25-10-2015 7
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 18-10-2015 10
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 5
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 3 26-09-2015 7
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 5
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 19-09-2015 7
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 2
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 5
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 9
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 9
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 3 27-06-2015 9
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 6
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 3
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 13-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 5
LJC Wijchen Jeugd Cat. 3 06-06-2015 13
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 31-05-2015 5
LJC Jeugd Cat. 3 30-05-2015 12
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 3
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 9
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 10
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 3 09-05-2015 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 6
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 02-05-2015 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2015 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 3 18-04-2015 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 7
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 28-03-2015 11
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 21-03-2015 12
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 14-03-2015 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 16
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 14-06-2014 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.