Nienke Veenhoven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 3
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 29
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 7
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2019 4
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 20-04-2019 5
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 1
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 2
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 1
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 14
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 11
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 20-01-2019 3
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 12
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 8
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 10
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 5
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 2
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 3
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 6 26-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 6
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 1
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 6 12-05-2018 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 12
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 1
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 4
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 1
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 1
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 2
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 2
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 1
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 1
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 2
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd DIVLIC 11-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 12
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 26
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 25
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 23
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 20
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 16
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 17
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 3
Klompenronde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 1
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 1
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Jeugd Cat. 5 26-08-2017 1
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 2
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 24-06-2017 1
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 1
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 1
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 3
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 2
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 1
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 1
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 08-04-2017 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 1
Regiokampioenschap van de Zaanstreek DIVLIC 26-03-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 1
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 16
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 9
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 17
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 13
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 10
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 22-05-2016 1
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 1
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 17-04-2016 1
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 1
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 09-04-2016 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 13
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 9
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 11
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 10
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 15
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 11
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 14
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 11
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 6
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 1
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 15-08-2015 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 27-06-2015 1
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 2
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 6
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 17-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 3 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 25-04-2015 1
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 3 19-04-2015 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 1
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 1
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 22-03-2015 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 11
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 16
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 16
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 20-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 1
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 1
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 1
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 06-07-2014 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-06-2014 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 1
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 3
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 25-05-2014 1
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 18-05-2014 1
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 2 11-05-2014 15
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 03-05-2014 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 1
Jeugdronde van Gelderland 2014 Jeugd Cat. 2 20-04-2014 1
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 13-04-2014 1
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 2 06-04-2014 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 21-09-2013 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 4
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 1 01-09-2013 1
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 1 30-06-2013 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 23-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 3
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 1 02-06-2013 2
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 1 26-05-2013 1
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 1 19-05-2013 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 05-05-2013 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-04-2013 1
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 1 27-04-2013 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 1 14-04-2013 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 07-04-2013 1
Criterium Volendam Jeugd Cat. 1 08-07-2012 7
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 01-07-2012 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 24-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 09-06-2012 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 13-05-2012 9
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 1 15-04-2012 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.