Jules van Neer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 5 15-05-2019 3
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 5 12-05-2019 6
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 7
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2019 12
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 22-04-2019 8
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 14-04-2019 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 6
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 3
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 5 31-03-2019 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 3
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-03-2019 11
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 7
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 6
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 09-09-2018 2
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 4 02-09-2018 2
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 26-08-2018 3
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 6
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 15-07-2018 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 14
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 4 23-06-2018 6
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 16-06-2018 4
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 10-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 11
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 7
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 19-05-2018 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 13-05-2018 6
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 05-05-2018 10
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 8
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 8
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 6
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 8
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 10-09-2017 6
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 03-09-2017 5
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 27-08-2017 8
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 20-08-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 9
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 3 02-07-2017 2
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 3 25-06-2017 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 4
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 17-06-2017 8
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 33
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 14
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-05-2017 14
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 21
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 3 07-05-2017 5
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 3 23-04-2017 3
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 13
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 3 02-04-2017 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 18
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 25-09-2016 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 9
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 14
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 28-08-2016 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 21-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 7
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 9
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 2 18-06-2016 3
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 05-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 20
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 28-05-2016 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 22-05-2016 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 16
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 05-05-2016 7
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 12
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 11
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 2 24-04-2016 4
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 7
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 10-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.