Phillip Kieboom

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 18
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 01-09-2019 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 25-08-2019 9
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2019 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 25
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 5
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 6 02-06-2019 4
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 4
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 22
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 26
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 4
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 9
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 22
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 24
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 28
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 6
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 11
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 27-05-2018 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 22
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 5 13-05-2018 7
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 11
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 17
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 25
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 19
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 26
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 12
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 23
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 22
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 31
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 21
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 7
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 26-08-2017 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 20-08-2017 10
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 01-07-2017 5
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 6
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 8
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 4 28-05-2017 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 10
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-05-2017 5
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 13-05-2017 5
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 4 07-05-2017 3
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 4 29-04-2017 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 16
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 8
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 21
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 17
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 7
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 7
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 3 19-06-2016 6
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 12-06-2016 8
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 05-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 34
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 10
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 12
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2016 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 12
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 14
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 18
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 9
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 14
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2015 4
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 25-07-2015 6
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 7
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 9
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 14-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 18
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 8
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2015 4
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 2 14-05-2015 2
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 10-05-2015 2
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 4
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2015 2
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 18-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 11
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 12
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 12
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 7
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 07-09-2014 2
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 31-08-2014 4
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 6
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 5
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 05-07-2014 7
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 28-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 10
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 31-05-2014 2
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 29-05-2014 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 6
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 04-05-2014 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2014 4
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 26-04-2014 4
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 19-04-2014 2
Criterium Jeugd Cat. 1 06-04-2014 1
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 05-04-2014 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-03-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.