Michael Groot

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 01-07-2012 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 24-06-2012 9
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 16-06-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 40
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 27-05-2012 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 20-05-2012 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 13-05-2012 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 19
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 7 21-04-2012 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 7 15-04-2012 5
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 01-04-2012 6
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 1
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 3
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 7
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 04-07-2010 6
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 5 27-06-2010 4
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-06-2010 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 1
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 2
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 5 22-05-2010 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 02-05-2010 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 4
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 18-04-2010 3
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 04-04-2010 2
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 8
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 10
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 20-03-2010 2
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 12-09-2009 2
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2009 1
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 3
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 28-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 4
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 1
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 24-05-2009 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 5
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 2
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 12
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2009 5
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 19-04-2009 1
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 13-04-2009 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 05-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 1
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 4 21-03-2009 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 11
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 13-09-2008 1
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 10 jaar 14-06-2008 3
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 1
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 24-05-2008 1
ronde van het villapark Jeugd Cat. 3 17-05-2008 2
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 42
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 1
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 27-04-2008 2
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 3 19-04-2008 8
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 13-04-2008 3
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 3
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 2
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 15-03-2008 2
JSW Almelo Jeugd Cat. 3 05-01-2008 16
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 17-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 2
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 20-05-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 12-05-2007 8
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 2 06-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 2
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 22-04-2007 1
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 2 09-04-2007 1
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 17-03-2007 1
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 1 09-07-2006 3
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 1 02-07-2006 2
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 18-06-2006 2
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 1 11-06-2006 2
9e Mol Klim Jeugd Cat. 1 04-06-2006 8
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 1 28-05-2006 5
Jeugdwedstrijd Purmerplein Jeugd Cat. 1 25-05-2006 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 02-04-2006 1
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 1 18-03-2006 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.