Ryan Bruijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 7 19-05-2019 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2019 12
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-04-2019 12
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 19
Alpencross Assen Jeugd Cat. 7 19-01-2019 16
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 05-01-2019 25
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2018 15
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 13
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 7 16-12-2018 13
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 09-12-2018 14
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 17
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 18-11-2018 13
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 11-11-2018 18
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 04-11-2018 18
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 7 27-10-2018 11
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 21-10-2018 15
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 20-10-2018 19
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 29
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 6 22-09-2018 23
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 31
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 31
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 24
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 17
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 18-08-2018 33
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 30-06-2018 10
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 57
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 15
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 28
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 13
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 18
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 19
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 22
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 28
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 31-03-2018 29
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 23
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 25
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 35
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 14
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 22
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 30
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 10
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 36
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 18
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 26
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 19-11-2017 6
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 36
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 34
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 29
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 22
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 14
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 26
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 23
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 37
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 6
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 02-09-2017 32
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 26-08-2017 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 14
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-07-2017 2
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 12
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 5 05-06-2017 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 7
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 14
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 5 07-05-2017 3
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 5 29-04-2017 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 16
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 15
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 9
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 12
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 6
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 17
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 24
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 11
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 11
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 8
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 12
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 12
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 9
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 11
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 16
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 14
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 23-10-2016 7
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 5
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 01-10-2016 10
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 18-09-2016 11
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 8
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 19
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 3
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 1
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 1
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 18
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 7
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2016 9
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 4 22-05-2016 4
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 10
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 21
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 9
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 1
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 10
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 27
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 14
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 14
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 11
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 19
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 6
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 17
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 16
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 13
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 12
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 9
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 6
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 25-07-2015 4
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 04-07-2015 3
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 9
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 11
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 22
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 23
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 9
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 2
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 7
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 09-05-2015 1
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2015 8
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2015 3
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 3 19-04-2015 11
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 3
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 19
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 20
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 20
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 18
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 18
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 2
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 13-09-2014 1
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 5
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 31-08-2014 6
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 9
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 9
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 16-08-2014 8
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 02-08-2014 1
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 06-07-2014 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 4
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 28-06-2014 2
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 11
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 14
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2014 2
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 7
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 9
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 10-05-2014 3
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 6
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 26-04-2014 3
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 11
Criterium Jeugd Cat. 2 06-04-2014 3
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 05-04-2014 5
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-01-2014 14
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 07-12-2013 5
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 2 30-11-2013 5
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 02-11-2013 9
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-10-2013 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 9
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 21-09-2013 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 7
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 08-09-2013 8
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 07-09-2013 10
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 01-09-2013 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 7
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 13-07-2013 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 23-06-2013 7
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 12
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 1 02-06-2013 5
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2013 6
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 25-05-2013 3
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 7
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 19-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 12-05-2013 11
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 11-05-2013 4
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-05-2013 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 04-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2013 7
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 27-04-2013 2
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-04-2013 6
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 14-04-2013 6
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 07-04-2013 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-03-2013 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-03-2013 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.