Michelle Maas

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 4 18-05-2019 5
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 4 05-05-2019 1
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 28-04-2019 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-04-2019 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 14-04-2019 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 2
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 06-04-2019 10
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 14
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 01-07-2018 5
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 30-06-2018 3
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 8
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 12
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 03-06-2018 6
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 19-05-2018 2
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 7
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 6
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 29-04-2018 8
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-04-2018 3
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 4
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 9
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 12
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 1
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 2 25-06-2017 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 18-06-2017 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-05-2017 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 16
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-05-2017 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 20-05-2017 7
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 13-05-2017 3
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 2 07-05-2017 3
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 2 29-04-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 8
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 7
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 5
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 4
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 02-04-2017 4
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 2 01-04-2017 3
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2016 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 2
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2016 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2016 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2016 2
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 2
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 1 19-06-2016 2
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 5
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 1 22-05-2016 2
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 21-05-2016 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 3
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 07-05-2016 3
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 1 05-05-2016 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 7
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 2
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 10-04-2016 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2016 5
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 3
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 6
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2015 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 11
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 7
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 10
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 5
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 11
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 7
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 5
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 10-05-2015 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 12
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 18-04-2015 3
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.