Desiree Ketting

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-08-2019 6
Ronde van Kralingen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-07-2019 14
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 30-06-2019 10
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Junior-Vrouwen 10-06-2019 17
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 14
Omloop door het land van Bartje Junior-Vrouwen 18-05-2019 28
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 21-04-2019 13
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 43
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Junior-Vrouwen 14-04-2019 5
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 51
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 48
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 48
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 52
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 52
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 45
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-07-2018 10
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 34
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 23
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 14
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Junior-Vrouwen 28-04-2018 21
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-04-2018 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 14
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 32
46e Omloop van Noord-West Overijssel Junior-Vrouwen 07-04-2018 11
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 28
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 26
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 12
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 02-07-2017 13
35e Ronde van Sliedrecht (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 29
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 22
14e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 06-05-2017 14
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 27
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 45
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Nieuweling-Meisjes 16-04-2017 6
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 23
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 74
veldrit van Albrandswaard Nieuweling-Meisjes 15-10-2016 9
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 15
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 31
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 20
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 33
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 15
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 18
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 20
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 26
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 17
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 14
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 17
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 16
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 37
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 26
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2015 42
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 32
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 24
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 24
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 40
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 16
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 32
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 11
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 11
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 31
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 30
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 32
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 25
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 15
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 16
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 18
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 10
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 23
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 29
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 34
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 49
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 24
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 13
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 21
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 24
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 18
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 26-04-2014 14
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 25
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 24
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 25
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 26
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 30-06-2013 15
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 44
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 20
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 30
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 29
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 18
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 23
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 17
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 10-12-2011 6
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 23
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 9
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 16
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 10
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 12
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 9
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 14
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 8
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 8
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 10
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-12-2010 9
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 06-11-2010 14
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 9
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 20
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 8
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 14
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 8
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 1 17-04-2010 11
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 12
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 10
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 6
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 19
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 20
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 13
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 20
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2009 21
Gouda Jeugd Cat. 1 20-06-2009 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2009 7
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 06-06-2009 11
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 20
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2009 17
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 19
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 04-04-2009 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.