Stefan Appelman

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-10-2019 19
Ronde van Sint Pancras (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-09-2019 10
59e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2019 7
Ronde van Oudorp (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2019 6
50e Ronde van Heerhugowaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2019 33
NHC - Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2019 16
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Beloften 10-06-2019 15
63e Pinkster Wielerronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-06-2019 14
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 52
Wielerronde van 't Zand (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-05-2019 18
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2019 14
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) Elite-Mannen/Beloften 06-10-2018 14
58e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2018 17
Ronde van Sint Pancras (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2018 14
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 65
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-08-2018 8
46e Editie Profronde Westland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-08-2018 23
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 28
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 20
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 55
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 16
de Jumbo Ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2018 35
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 42
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Beloften 21-05-2018 11
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-05-2018 12
23 e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 20
43e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 17
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder Diverse Licentiecategorieen 06-05-2018 11
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 24-09-2017 12
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Junioren 09-09-2017 18
Residence Valkenburg Klim Classic 2017 Junioren 20-08-2017 24
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 18
63e Wielerronde van Maasdijk Junioren 19-07-2017 6
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-07-2017 4
54e Ronde van Honselersdijk Junioren 29-06-2017 2
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 17
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 23
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 12
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 19
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 12
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Junioren 18-06-2017 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 84
Wielerronde van Erp Junioren 11-06-2017 5
DK Noord-Holland (El./Be./Ju.) Junioren 05-06-2017 7
Ronde van Nieuwendijk Junioren 03-06-2017 1
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 27-05-2017 9
42e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 25-05-2017 12
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Junioren 13-05-2017 1
DK Tijdrijden Noord Holland Junioren 10-05-2017 8
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 9
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 26
wielercriterium Steenbergen Junioren 02-04-2017 3
45e Rabo Omloop van NWO Junioren 01-04-2017 10
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 23
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Junioren 19-11-2016 17
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Junioren 02-10-2016 45
44e Kermis Wielerronde van Assendelft (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-10-2016 16
Ronde van Uithoorn Junioren 04-09-2016 4
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Junioren 03-09-2016 13
12 e Vestingronde Nieuwpoort Junioren 27-08-2016 4
Valkenburg Klim Classic Junioren 21-08-2016 50
67e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 16-08-2016 19
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 28
44e Wateringse Wielerdag Junioren 28-07-2016 16
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 25
31e Ronde van Kwintsheul Junioren 15-07-2016 12
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 20
53e Ronde van Honselersdijk Junioren 30-06-2016 13
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 43
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 68
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 56
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 24
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 39
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 29
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-06-2016 16
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2016 30
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junioren 28-05-2016 19
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 58
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 121
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 49
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junioren 16-05-2016 6
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junioren 11-05-2016 18
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 28
62e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2016 33
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren Junioren 24-04-2016 42
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 35
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 50
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Junioren 29-11-2015 26
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Junioren 21-11-2015 15
4e Nationale Veldrit Rhenen Junioren 14-11-2015 11
11BERGEN VELDRITTEN 2015 Junioren 08-11-2015 14
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Junioren 31-10-2015 6
15e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 20-10-2015 13
7e Veldrit van Montfoort Junioren 03-10-2015 11
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 27-09-2015 15
Ronde van Waterland Nieuwelingen 13-09-2015 2
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 06-09-2015 6
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 79
11e vestingronde Nieuwpoort Nieuwelingen 29-08-2015 8
Ronde van Vreeland Nieuwelingen 22-08-2015 25
43e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 02-08-2015 17
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 39
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2015 13
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 52
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 28-05-2015 16
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 13
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 42
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 8
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 39
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 03-05-2015 20
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 21
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 40
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 19-04-2015 18
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 67
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Nieuwelingen 05-04-2015 12
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 54
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Nieuwelingen 21-03-2015 13
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 42
22e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 20-12-2014 28
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 25
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 30
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 01-11-2014 9
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 20-09-2014 36
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 06-09-2014 69
42e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 03-08-2014 13
Ronde van Uitgeest Nieuwelingen 29-06-2014 31
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) Nieuwelingen 15-06-2014 27
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 18
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 48
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 11-05-2014 28
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 50
60e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 26-04-2014 10
10e Wielerronde van Weesp Nieuwelingen 20-04-2014 11
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 115
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 30
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 7 30-06-2013 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 27
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 7 05-06-2013 5
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 7 26-05-2013 18
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 7 19-05-2013 18
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 29
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 26
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 14-04-2013 20
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 29
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 16-03-2013 24
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 06-10-2012 17
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 6 29-09-2012 22
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 21
Criterium Volendam Jeugd Cat. 6 08-07-2012 24
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 23
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 17
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 27-05-2012 25
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 6 19-05-2012 26
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 19
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 22
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 20
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 25
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 26
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 28
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2011 17
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 30
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 42
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 19
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 25
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 26
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 19
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 5 29-05-2011 8
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 22
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 17
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 18
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 34
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 24
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 31
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 21
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 31
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 23
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 4 13-06-2010 25
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 25
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 23
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 13
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 6
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 22
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 16
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 8
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 20-09-2009 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.