Hanneke Goeje

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 07-10-2018 6
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 22
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 23
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 21
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 26
15 e Ronde van Ameide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2018 9
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 11
5e Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2018 12
37e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2018 12
61e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2018 16
Rabo Paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2018 17
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-07-2018 12
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 10
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 21
51e Ronde van Hoogkarspel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-07-2018 5
52e Kermis Ronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2018 23
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 13
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 39
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2018 15
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 9
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 5
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-05-2018 2
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 27
Wielerronde van Uden (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-05-2018 4
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 32
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 16
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-04-2018 12
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 43
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2018 6
52e Grote Ronde van Gerwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 9
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 29
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 88
Ronde van Hoogkarspel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 13
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 43
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 48
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 47
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 27
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-06-2017 16
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-06-2017 21
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 92
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 23
Omloop van Wervershoof (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-05-2017 23
Kermisronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-05-2017 18
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 40
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-05-2017 6
22e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-05-2017 17
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 62
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 12
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 15
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 31
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 24
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 68
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 26
Wielerronde van Hilversum Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-09-2016 26
Nacht van s-Gravendeel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-08-2016 20
46e Wielerronde van Barendrecht Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-07-2016 25
Rabobank Wielerronde van Volendam (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2016 21
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2016 13
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 33
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 53
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-05-2016 36
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2016 19
53 e Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2016 35
Dames/Meisjes wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2016 35
68e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-03-2016 28
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 97
9e Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 13-09-2015 5
Klompenronde Junior-Vrouwen 12-09-2015 10
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 29
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 10
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-07-2015 6
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 14
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 41
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 39
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 12
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2015 18
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 14
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-05-2015 14
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 12
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 19
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 13
20e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 09-05-2015 26
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Junior-Vrouwen 06-05-2015 8
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 7
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 42
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 40
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 71
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 31
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 44
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 52
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 41
12e Jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 04-04-2015 10
Klompenronde Junior-Vrouwen 13-09-2014 15
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 25
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 24-08-2014 14
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junior-Vrouwen 09-06-2014 24
11e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 10-05-2014 9
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 67
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 62
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 78
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 71
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 25
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Junior-Vrouwen 12-04-2014 4
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord- en Zuid-Holland Junior-Vrouwen 02-11-2013 7
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 33
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 22
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 12
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 02-06-2013 8
Rabobank Ronde van Assen Diverse Licentiecategorieen (E) 25-05-2013 10
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 11
5e Tour de Leur Nieuweling-Meisjes 12-05-2013 10
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 08-05-2013 4
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 27
50 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 9
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 27-04-2013 19
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 12
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 17
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 48
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuweling-Meisjes 12-01-2013 18
Regiokampioenschap veldrijden NH + ZH Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 16
34e Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2012 29
12e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 23-10-2012 37
De Jeugdtour Utrecht Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2012 61
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 28
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 06-06-2012 21
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 11
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 30
DK tijdrijden NH (Mannen) & RK tijdrijden NH/ZH (Vrouwen) Nieuweling-Meisjes 23-05-2012 10
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 22
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 12
49 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2012 29
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 24
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 18
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 65
KNWU NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 07-01-2012 16
Veldrit Uithofgebied Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-01-2012 4
Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-12-2011 23
9e Nationale Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2011 23
19e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-12-2011 16
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-11-2011 23
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-11-2011 28
RK Veldrijden Noord en Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 29-10-2011 4
11e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2011 26
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2011 13
3e Rabo Veldrit Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-10-2011 14
9e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 02-10-2011 46
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2011 12
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 7 14-08-2011 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 14
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 12
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 05-06-2011 12
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 04-06-2011 12
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 20
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 7 22-05-2011 4
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 15-05-2011 20
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 8
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 6 17-04-2011 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-04-2011 29
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 10
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 02-04-2011 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-01-2011 17
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 26
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 02-01-2011 18
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-12-2010 14
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-11-2010 24
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 21-11-2010 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 13-11-2010 15
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 06-11-2010 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2010 14
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 18
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 16-10-2010 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 15
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 3
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 5 15-05-2010 12
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 20
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 27
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 18-04-2010 12
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 13
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 29
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 10-01-2010 19
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2009 12
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-12-2009 9
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2009 28
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 5 21-11-2009 24
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 14-11-2009 18
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2009 17
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 5 31-10-2009 13
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 21
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 18
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 14
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 5 24-05-2009 11
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 17-05-2009 5
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 4 02-05-2009 14
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2009 21
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 14
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 21
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 28-12-2008 10
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 4 20-12-2008 14
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-12-2008 7
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-11-2008 17
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 15-11-2008 19
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 4 25-10-2008 16
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 16
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 08-06-2008 8
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 6
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3-M 05-04-2008 4
JSW Almelo Jeugd Cat. 3 05-01-2008 17
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2007 18
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 2 09-09-2007 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 9