Lorenzo Borhem

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
41e Ronde van lexmond Elite-Mannen/Beloften 12-04-2014 67
Rabobank 2-Daagse van Venhuizen Elite-Mannen/Beloften 13-07-2013 27
Ronde van Hoogkarspel Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-07-2013 17
8e Ster van Moerdijk Beloften 09-06-2013 58
72e Profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 34
40e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 13-04-2013 38
Rabo wielerronde van Purmerend Junioren 16-09-2012 8
Wielerronde van Hilversum Junioren 02-09-2012 4
Ronde van Pijnacker Junioren 18-08-2012 6
40e Ronde van het Lage Land Junioren 05-08-2012 23
37ste Wieler Ronde van Maren-Kessel Junioren 08-07-2012 4
50e Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen (C) 01-07-2012 8
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen (C) 30-06-2012 8
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 49
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 28-05-2012 4
39e ronde van Schaijk Junioren 27-05-2012 5
73e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2012 2
71e Profronde van Made Junioren 29-04-2012 11
EPZ Omloop van Borsele Junioren 22-04-2012 40
Ronde van Waddinxveen Junioren 09-04-2012 43
Leisure World Zuiderzee ronde Junioren 07-04-2012 18
58e Ronde van Hank Junioren 11-09-2011 31
De OOGZIEKENHUIS ZONNESTRAAL Wielerronde van Hilversum 2011 Junioren 04-09-2011 2
Klimomloop Munstergeleen Junioren 27-08-2011 23
26e Ronde van Kwintsheul Junioren 24-08-2011 14
Ronde van Heerhugowaard Junioren 21-08-2011 5
56e Berkelse Wielerdag Junioren 13-08-2011 24
62e Ronde Van Naaldwijk Junioren 09-08-2011 15
36ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 10-07-2011 8
Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen (C) 03-07-2011 10
De Ronde van Schagen Diverse Licentiecategorieen (A) 02-07-2011 18
Ronde van Leiderdorp Diverse Licentiecategorieen (B) 26-06-2011 18
District Kampioenschap Noord-Holland Junioren 13-06-2011 11
Ronde van Ginneken Junioren 29-05-2011 10
Ronde van Klein Zwitserland Junioren 22-05-2011 16
Ronde van Zuid Oost-Friesland te Appelscha Junioren 21-05-2011 32
70e Profronde van Made Junioren 01-05-2011 19
Ronde van Waddinxveen Junioren 25-04-2011 2
EPZ Omloop van Borsele Junioren 24-04-2011 21
Nicolai & Tabak Wouden Klassieker Junioren 17-04-2011 31
Ronde van Hillegom Nieuwelingen 19-09-2010 1
Wielerronde van Hilversum Nieuwelingen 05-09-2010 5
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 94
36e Ronde van De Lier Nieuwelingen 03-08-2010 9
49e ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 27-06-2010 4
Ronde van Weesp Nieuwelingen 13-06-2010 13
Hartje Hoorn 2010 Nieuwelingen 06-06-2010 3
Districtskampioenschappen Nieuwelingen 24-05-2010 52
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Nieuwelingen 23-05-2010 8
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 09-05-2010 3
56e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2010 3
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Nieuwelingen 18-04-2010 14
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 96
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2009 19
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 28-09-2008 27
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 7 22-06-2008 2
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 7 15-06-2008 6
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 7 08-06-2008 10
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7-1 31-05-2008 5
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 24-05-2008 3
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 7 04-05-2008 17
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 7-1 27-04-2008 5
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 7-1 19-04-2008 28
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 12-04-2008 13
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 7 15-03-2008 4
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2007 12
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 6 09-09-2007 5
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2007 17
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 6 01-09-2007 4
1e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 03-06-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-04-2007 33
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 07-04-2007 23
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2007 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 17-03-2007 4
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 18-06-2006 3
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 4 11-06-2006 5
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 4 28-05-2006 2
Jeugdwedstrijd Purmerplein Jeugd Cat. 4 25-05-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 4 21-05-2006 21
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 02-04-2006 7
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 4 18-03-2006 8
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 3 03-07-2005 25
Jeugdtoernooi Schepenwijk Jeugd Cat. 3 19-06-2005 6
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 17-04-2005 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.