Martijn Rasenberg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 148
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 5
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 27
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 12
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 6
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 6
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junioren 06-04-2019 14
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 15
Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 23-09-2018 23
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Junioren 16-09-2018 26
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Junioren 08-09-2018 2
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 01-09-2018 20
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 20
70e Ronde van Zundert (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-08-2018 13
39e Amstel Draai van de Kaai (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2018 13
46e Editie Profronde Westland Junioren 02-08-2018 15
Acht van Chaam Junioren 30-07-2018 14
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 33
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 13
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 26
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 31
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 50
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 16-06-2018 13
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 33
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 96
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 111
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 129
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 13-05-2018 3
Flevo tour Junioren 12-05-2018 10
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 39
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 56
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 30
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 23
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 18
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 21
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Junioren 31-03-2018 16
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 10
Ronde van Dongen Nieuwelingen 24-09-2017 8
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 13
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 4
14 e Ronde van Ameide Nieuwelingen 16-09-2017 3
64e Ronde van Hank Nieuwelingen 10-09-2017 4
62ste Ster van Berkel Nieuwelingen 09-09-2017 1
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 03-09-2017 10
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 9
62e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 06-08-2017 16
69e Ronde van Zundert Nieuwelingen 02-08-2017 9
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 4
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 30
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 88
Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 02-07-2017 11
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 21
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 79
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 17
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 44
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 28-05-2017 4
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 13
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 3
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuwelingen 20-05-2017 17
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 7
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 18
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 27
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 16
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 59
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 45
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 7
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 16
Ronde van Dongen Nieuwelingen 25-09-2016 16
12 e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 24-09-2016 26
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 19
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 30
61 Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 07-08-2016 15
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 03-08-2016 18
37e Draai van de Kaai Nieuwelingen 01-08-2016 15
44e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2016 22
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 42
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 24
66 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 23-07-2016 27
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 38
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 14
43 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 09-07-2016 15
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 29
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 59
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 33
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 19-06-2016 28
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 19
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 37
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 25
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 18-05-2016 14
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 54
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 15-05-2016 25
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 25
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 41
4e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 14-11-2015 20
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 12
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 21
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-10-2015 16
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 37
7e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 03-10-2015 24
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 16
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 19-09-2015 4
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 13-09-2015 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2015 4
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 05-09-2015 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 5
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 7 16-08-2015 7
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 7 25-07-2015 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 22
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 10
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 28-06-2015 6
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 4
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 19
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 44
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 7 30-05-2015 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 6
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 23-05-2015 5
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2015 7
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 16-05-2015 3
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 7 14-05-2015 3
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 10-05-2015 5
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 09-05-2015 7
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 7 19-04-2015 5
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 18-04-2015 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 12-04-2015 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 04-04-2015 7
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 22-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 12
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 10-01-2015 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 7 04-01-2015 12
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2014 13
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 20-12-2014 12
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 7 13-12-2014 12
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 5
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2014 15
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 7
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 8
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 26-10-2014 12
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 19-10-2014 4
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 18-10-2014 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 5
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 6 28-09-2014 5
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 6 21-09-2014 2
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 6 20-09-2014 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 4
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 13-09-2014 7
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 4
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 13
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 12
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 29-08-2014 6
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 6
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 4
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 7
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 6 15-08-2014 3
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 6
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 4
Wielerweekend Buchten Jeugd Cat. 6 21-06-2014 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 18
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 20
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2014 8
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 14
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 6
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 13
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 6 18-05-2014 1
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 10-05-2014 1
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 4
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 6 03-05-2014 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 3
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 16
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 6
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 20-04-2014 3
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 24
Criterium Jeugd Cat. 6 06-04-2014 2
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 7
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 23
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 31
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 5
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 2
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 11
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 15-12-2013 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 08-12-2013 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 10
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 01-12-2013 8
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 6
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 6
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 17-11-2013 9
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 7
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 9
Nationale veldrit Jeugd Cat. 6 03-11-2013 5
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 8
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 14
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 4
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 2
Rabo jeugd omnium BBC Jeugd Cat. 5 15-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 11
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 1
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 3
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 16-08-2013 1
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 21
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 12
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 1
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 16
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 26
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 5 02-06-2013 8
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2013 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 2
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 25-05-2013 6
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 3
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 5 19-05-2013 3
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 3
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 13
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 2
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 2
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 1
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 10
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 2
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 5 20-04-2013 4
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 16
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 15
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 06-04-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 4
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 8
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 12
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 6
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 13
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 09-12-2012 14
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 5
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 10
pietencross Jeugd Cat. 5 25-11-2012 6
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 7
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 10
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 07-10-2012 6
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 30-09-2012 5
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 1
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 4 20-09-2012 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 19
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 5
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 01-09-2012 3
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 4 19-08-2012 3
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 16
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 2
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 23-06-2012 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 7
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 5
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 24
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 8
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 2
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 2
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 20-05-2012 3
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 3
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 3
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 4 12-05-2012 6
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 1
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 7
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 4
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 1
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2012 12
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 3
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 11
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 07-01-2012 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 20
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 19
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 6
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 6
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 9
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 7
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 7
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 9
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 6
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 16-07-2011 3
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 6
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 4
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 25
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-06-2011 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 3 05-06-2011 1
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 3 04-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 22
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 3
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 9
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 1
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 2
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 5
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 9
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 18-12-2010 8
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 16
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 7
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2010 11
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 7
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 26-09-2010 4
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 4
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 2 12-09-2010 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 7
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 29-08-2010 1
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 17-07-2010 1
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 04-07-2010 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 5
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 26-06-2010 1
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 14
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 12-06-2010 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 4
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 2 30-05-2010 4
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 5
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 9
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 4
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 6
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 9
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 04-04-2010 5
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 8
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 6
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 6
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 2 14-03-2010 4
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 14
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 10
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 21
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 12
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 12
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 21-11-2009 11
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 9
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 7
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 5
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 6
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-07-2009 4
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 18-07-2009 3
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 20
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 07-06-2009 1
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 06-06-2009 12
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 10
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 7
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 11
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 1 05-04-2009 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.