Emma Hoolwerf

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Nieuweling-Meisjes 24-11-2019 2
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Nieuweling-Meisjes 24-11-2019 5
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 38
62e Tour de Junior Nieuweling-Meisjes 22-07-2019 10
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 16-06-2019 19
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 18
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 26
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 26
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 38
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 20-01-2019 8
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 9
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 4
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 5
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 2
NK Baan Teamsprint Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 6
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 18-08-2018 14
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 19
Jeugd ronde van Haarle Jeugd Cat. 6 30-06-2018 20
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 41
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 29
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 6 27-05-2018 16
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 26-05-2018 12
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 19-05-2018 16
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 30
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 06-05-2018 11
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 18
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2018 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 30
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 32
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 35
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 17
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 10
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 9
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 9
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 6
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 03-09-2017 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 22
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 5 02-07-2017 6
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 5 25-06-2017 8
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 29
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-05-2017 11
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 23
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 07-05-2017 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 14
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 20
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 21
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 30
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 19
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 7
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 4
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 4 19-06-2016 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 31
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 29-05-2016 7
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 25
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-05-2016 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 21-05-2016 9
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 10
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 15
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 12
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 12
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 8
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 16
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 12-09-2015 14
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 17
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 22-08-2015 8
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 27-06-2015 12
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 16
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 14
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 31
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 14
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 10-05-2015 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 17
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 25-04-2015 2
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 19-04-2015 16
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 3 12-04-2015 6
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 04-04-2015 10
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 5
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 2 20-09-2014 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 8
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 9
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 16-08-2014 9
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 02-08-2014 4
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 06-07-2014 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-06-2014 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 6
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 12
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 22
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 10
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 25-05-2014 6
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 13
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 18-05-2014 11
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 2 17-05-2014 4
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 2 10-05-2014 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.