Axel Roks

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 7 11-05-2019 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2019 1
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2019 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2019 1
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-04-2019 1
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 7 31-03-2019 1
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 1
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 20-01-2019 1
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 13-01-2019 1
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 2
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 1
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 2
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 1
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 1
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 1
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 1
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 1
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 1
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 10
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 1
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 10-09-2017 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 1
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 1
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 5 28-05-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 1
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 5 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 1
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 1
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 1
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 1
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 1
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 1
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 1
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 1
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 1
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 1
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 1
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 4 22-05-2016 1
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 2
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 1
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 1
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 2
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 1
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 6
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 3 30-08-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 1
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 1
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 1
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 3
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 2
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 1
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 2
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2015 1
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2015 1
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 6
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 16
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 3
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 2
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 3
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 2
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 3
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 1
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 1
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 26-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 21-04-2014 3
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 2
Criterium Jeugd Cat. 2 06-04-2014 2
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 05-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-01-2014 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 28-12-2013 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 22-12-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 02-11-2013 3
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-10-2013 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 08-09-2013 4
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 01-09-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 6
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 13-07-2013 4
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 1 07-07-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 23-06-2013 3
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 2
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 1 02-06-2013 4
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 25-05-2013 3
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 3
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 11-05-2013 3
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2013 4
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-04-2013 2
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 14-04-2013 5
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 07-04-2013 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-03-2013 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-03-2013 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.