Jessica Smits

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 70
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 75
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 73
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 53
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 67
Omloop van Wervershoof Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2016 22
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 69
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 39
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 37
ronde van Amsterdam Noord Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-05-2015 21
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 31
Grote Prijs Toyota Mengelers (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-08-2014 30
Ronde van Obdam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-07-2014 22
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2014 59
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2014 23
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2014 40
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2014 36
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-04-2014 38
13e Omloop van Strijen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-03-2014 57
43e Ronde van Heerhugowaard Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-08-2013 29
58e Rabobank Berkelse Wielerdag Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-08-2013 29
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-06-2013 79
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-06-2013 41
Noordwijk classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-06-2013 55
Ronde van de Kerspelen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-06-2013 60
Ronde Rond het Ronostrand Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-06-2013 65
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-05-2013 40
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-05-2013 81
Ronde van Purmerplein Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2012 15
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2012 21
11e Omloop van Strijen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-03-2012 55
Dames en meisjesronde van Gouda Elite-Vrouwen ZC/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-08-2011 19
56e Berkelse Wielerdag Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-08-2011 36
Rabobank Ster Zeeuwsche Eilanden Elite Women 17-06-2011 150
Rabobank Ster Zeeuwsche Eilanden Elite Women 16-06-2011 79
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-06-2011 31
Ronde van het Purmerplein Elite-Vrouwen ZC/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-06-2011 10
Twee Bruggenronde van Zaandam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-04-2011 19
RABO-bank Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2011 46
51e Ronde van de Bakkerstraat Elite-Vrouwen/Vrouwen B 18-07-2010 21
Rabobank Ster Zeeuwsche Eilanden Elite Women 18-06-2010 154
Rabobank Ster Zeeuwsche Eilanden Elite Women 17-06-2010 101
Ronde van De Boezem-Pijnacker Elite-Vrouwen zonder contract/Vrouwen B 13-06-2010 16
Ronde van Hazerswoude-Dorp Elite-Vrouwen zonder contract/Vrouwen B 12-06-2010 14
Districtkamp. Limburg Elite-Vrouwen/Vrouwen B 24-05-2010 27
44e Ronde van Oudenbosch Elite-Vrouwen zonder contract/Vrouwen B 23-05-2010 34
Ronde van Werkendam Elite-Vrouwen/Vrouwen B 05-04-2010 35
Nederlandse Studenten Kampioenschappen Elite-Vrouwen/Vrouwen B 26-09-2009 24
27e Jeugdronde van Numansdorp Junior-Vrouwen 05-09-2009 10
RABO-Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 23-08-2009 12
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 20-06-2009 30
DISTRICTSKAMPIOENSCHAP ZUID-HOLLAND EN REGIOKAMPIOENSCHAP JUN.-VROUWEN EN NWL-MEISJES NOORD EN ZUID-HOLLAND Junior-Vrouwen 01-06-2009 22
LJW Bleiswijk Junior-Vrouwen 31-05-2009 11
7e meisjesdag van de Merwelanden Junior-Vrouwen 24-05-2009 18
Ronde van het Purmerplein Diverse Licentiecategorieen 21-05-2009 14
Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 25-04-2009 76
Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 25-04-2009 34
Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 24-04-2009 57
30e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2009 17
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen 05-04-2009 10
28e Meeus Race Junior Vrouwen 22-03-2009 29
26-ste jeugdronde van Numansdorp Junior-Vrouwen 06-09-2008 15
Ronde van Gouda voor vrouwen Junior-Vrouwen 10-08-2008 10
Districtskampioenschappen Junior-Vrouwen 12-05-2008 9
45ste Oranjeronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen 30-04-2008 11
7e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 29-03-2008 31
Jeugd- en Damesronde Nieuweling-Meisjes 16-09-2007 11
25-ste jeugdronde van numansdorp Nieuweling-Meisjes 01-09-2007 11
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 17-06-2007 48
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 6 11-06-2006 8
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 6 07-05-2006 9
43e Oranje Ronde van Enkhuizen Jeugd Cat. 6 29-04-2006 6
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 02-04-2006 6
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 6 18-03-2006 14
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 5 03-07-2005 13
Jeugdtoernooi Schepenwijk Jeugd Cat. 5 19-06-2005 7
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 30-04-2005 7
Purmerplein Derny-Race Jeugd Cat. 4 20-05-2004 4
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 30-04-2004 5
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-04-2004 9
32e Ronde van het Lage Land Jeugd Cat. 4 21-03-2004 4
Broekhoff Jeugdomnium Amsterdam Jeugd Cat. 3 22-06-2003 9
Rabobank Wielerdag Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 24-05-2003 3
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 13-04-2003 6
31e Ronde van het Lage Land Jeugd Cat. 3 16-03-2003 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.