Laszlo Melis

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermis ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 30-06-2019 12
Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 29-06-2019 21
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 42
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2019 9
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 28
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 78
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 43
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 31
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 20-01-2019 15
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 15
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 8
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuwelingen 27-12-2018 6
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 17
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 7 09-09-2018 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2018 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 25-08-2018 18
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 19-08-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 25
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 15
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 01-07-2018 7
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 7 23-06-2018 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 58
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 7 10-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 36
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 27-05-2018 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 21-05-2018 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2018 5
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 05-05-2018 26
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 29-04-2018 3
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 7 27-04-2018 11
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 7 22-04-2018 2
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2018 4
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 02-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 25-03-2018 20
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 21-01-2018 10
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 14-01-2018 14
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 03-12-2017 17
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 30
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 24-09-2017 11
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 14
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 10-09-2017 6
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 03-09-2017 7
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 26-08-2017 4
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 20-08-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 26
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 24
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 6 02-07-2017 11
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 6 25-06-2017 2
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 17-06-2017 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 50
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 21
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 20-05-2017 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 3
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 06-05-2017 15
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 13
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 23-04-2017 1
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 12
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 6 02-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 16
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 17
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 26
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 35
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 25
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 25-09-2016 18
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 18-09-2016 7
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 7
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2016 4
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 22
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 3
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 5
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 4
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 19-06-2016 1
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 18-06-2016 3
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 28-05-2016 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 25
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 14
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 24-04-2016 3
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 10-04-2016 4
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 4
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 34
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 26
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 38
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 34
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 26
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 30
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 24
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 29
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 28
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 01-11-2015 31
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 22
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 27
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 20-09-2015 16
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 4 13-09-2015 3
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 4 30-08-2015 14
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 23-08-2015 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 11
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 05-07-2015 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 9
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 17
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 14-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 27
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 31-05-2015 12
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2015 14
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 14
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 21
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2015 16
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2015 7
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 16
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 10
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 21
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 22-03-2015 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 20
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 3 14-09-2014 15
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 3 07-09-2014 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.