Nick Groot

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Junioren 18-06-2017 16
DK Tijdrijden Noord Holland Junioren 10-05-2017 23
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 19
77e ronde van Geldrop Junioren 30-04-2017 14
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 44
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 29
V.D. Akker Aqua Service Tour Junioren 19-03-2017 42
Ronde van Uithoorn Junioren 04-09-2016 16
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 20
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 49
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 109
46e Ronde van Nieuwendijk Junioren 04-06-2016 22
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junioren 11-05-2016 10
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 15
62e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2016 9
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 82
11e vestingronde Nieuwpoort Nieuwelingen 29-08-2015 21
Ronde van Vreeland Nieuwelingen 22-08-2015 62
41e Ronde van De Lier Nieuwelingen 11-08-2015 15
43e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 02-08-2015 9
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 41
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2015 6
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Nieuwelingen 27-06-2015 16
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 13
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 62
62e Ronde van papendrecht Nieuwelingen 06-06-2015 9
1ste Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 30-05-2015 25
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 9
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 13
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 73
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 66
Ronde van Borculo Nieuwelingen 12-04-2015 12
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Nieuwelingen 05-04-2015 9
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 66
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Nieuwelingen 21-03-2015 11
4e Trainingsomloop "de Vlietlanden" Diverse Licentiecategorieen 01-03-2015 30
10e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 27-09-2014 21
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 20-09-2014 21
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 36
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 07-09-2014 27
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 06-09-2014 35
10e Vestingronde Nieuwpoort Nieuwelingen 30-08-2014 7
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 27
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 16-08-2014 17
42e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 03-08-2014 15
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 9
Ronde van Uitgeest Nieuwelingen 29-06-2014 37
44 e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 21-06-2014 11
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) Nieuwelingen 15-06-2014 20
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 16
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 39
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 37
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 10
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 47
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 31
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 48
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 94
3e Trainingsomloop de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 23-03-2014 60
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 5
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 20
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 58
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 7 26-05-2013 9
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 7 19-05-2013 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 09-05-2013 29
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2013 17
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 9
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 7
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 14-04-2013 16
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 24
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 16-03-2013 13
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 06-10-2012 4
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 6 29-09-2012 9
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 14
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 32
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 6 18-08-2012 8
Criterium Volendam Jeugd Cat. 6 08-07-2012 15
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 13
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 7
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 53
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 27-05-2012 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 19
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 4
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 27
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 20
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 12
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 14
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 8
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 12
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 14
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 20
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 17-09-2011 9
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 21
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 11
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 20-08-2011 6
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 18
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 12
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 31
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 5 11-06-2011 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 20
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 5 29-05-2011 3
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 4
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 21-05-2011 18
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 8
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 20
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 19
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 5 23-04-2011 1
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 6
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 12
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 15
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 28
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 11-09-2010 4
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 21
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 18
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 17
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 25
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 4 06-06-2010 7
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 05-06-2010 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 3
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 29-05-2010 10
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 3
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 15
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 4 10-04-2010 7
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 2
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 22
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 10
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 13
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 3
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 20-09-2009 5
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 12
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 5
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 3 15-08-2009 3
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 27
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 15
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 18
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 21-06-2009 4
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 9
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2009 6
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 1
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 06-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 15
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 12
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 14
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 19-04-2009 9
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 10
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 05-04-2009 11
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 21-03-2009 14
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 28-09-2008 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.