Mitchell Roijen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) (B)-Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 5
Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 09-09-2018 65
49e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 19-08-2018 3
Ronde van Beverwijk Sportklasse 08-08-2018 14
46e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2018 5
68e Ronde van Santpoort Sportklasse 01-08-2018 9
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Sportklasse 22-07-2018 3
48e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 7
Ronde van Warmenhuizen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2018 10
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 23-06-2018 2
63ste Ronde van Zeist (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-06-2018 57
Omloop van Wervershoof Sportklasse 27-05-2018 25
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Sportklasse 20-05-2018 10
50e Wielerronde van 't Zand NH (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-05-2018 2
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 27-04-2018 8
Ronde van Breezand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-04-2018 11
45e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 30-09-2017 8
57e Ronde van Heemskerk Sportklasse 03-09-2017 5
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 6
48e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 20-08-2017 4
AssumDelft Ronde Achterveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-08-2017 38
45e Ronde van Oostzaan Sportklasse 06-08-2017 22
66e Ronde van Santpoort Sportklasse 02-08-2017 2
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 26-07-2017 4
47e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 16
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-07-2017 18
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 10-06-2017 7
61e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 06-06-2017 13
Van Spengen Ronde van Hilversum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-05-2017 6
49e Wielerronde van 't Zand NH (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 07-05-2017 11
Ronde van Breezand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-04-2017 57
Guldemond Ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-04-2017 39
Regiokampioenschap van de Zaanstreek DIVLIC 26-03-2017 4
44e Kermis Wielerronde van Assendelft (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-10-2016 24
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-09-2016 27
Ronde v Julianadorp (B)-Amateurs/Sportklasse 04-09-2016 24
56e Ronde van Heemskerk Sportklasse 28-08-2016 8
Ronde van Beverwijk Sportklasse 14-08-2016 13
44e Ronde van Oostzaan Sportklasse 07-08-2016 23
66e Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2016 26
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-06-2016 16
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 04-06-2016 12
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-05-2016 45
Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-05-2016 51
41e Ronde van De Lier Junioren 11-08-2015 9
Ronde van Nootdorp Junioren 06-08-2015 14
43e Wateringse Wielerdag Junioren 30-07-2015 8
66e Ronde van Poeldijk Junioren 26-07-2015 15
61e Ronde van Maasdijk Junioren 22-07-2015 14
Ronde van Twente Junioren 11-07-2015 53
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 90
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 98
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 94
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 96
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 90
Ronde van Uitgeest Junioren 21-06-2015 12
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junioren 30-05-2015 44
District Kampioenschap Noord-Holland Junioren 25-05-2015 11
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 56
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Junioren 06-09-2014 90
Ronde van Beverwijk Junioren 17-08-2014 22
65e Ronde van Poeldijk Junioren 27-07-2014 42
51e Ronde van Honselersdijk Junioren 26-06-2014 16
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) Junioren 22-06-2014 10
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 09-06-2014 24
Ronde van Klein Zwitserland Junioren 24-05-2014 22
46e Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 04-05-2014 50
60e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 26-04-2014 15
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 14-09-2013 13
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 07-09-2013 104
53e Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 01-09-2013 6
39e Ronde van De Lier Nieuwelingen 20-08-2013 10
Ronde van Beverwijk Nieuwelingen 11-08-2013 9
41e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 04-08-2013 17
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 67
64e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 21-07-2013 14
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 46
40e ronde van Schaijk Nieuwelingen 30-06-2013 26
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 23-06-2013 32
25e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 08-06-2013 43
9e Wielerronde van Weesp - onderdeel Amstel en Vechtklassement Nieuwelingen 19-05-2013 9
Ronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2013 59
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Nieuwelingen 05-05-2013 20
59e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2013 18
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 29-09-2012 22
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 09-09-2012 26
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 08-09-2012 34
42e Ronde van Heerhugowaard Nieuwelingen 19-08-2012 14
Ronde van Beverwijk Nieuwelingen 12-08-2012 8
62e Ronde van Ochten Nieuwelingen 21-07-2012 30
Rabobankwielerronde Hartje Hoorn Nieuwelingen 03-06-2012 25
Wielerronde van Weesp Nieuwelingen 27-05-2012 19
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 06-05-2012 30
58e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2012 50
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 7 01-10-2011 11
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 7 03-07-2011 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 26-06-2011 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 12-06-2011 59
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 7 29-05-2011 3
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 7 28-05-2011 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 22-05-2011 11
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 15-05-2011 7
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 03-04-2011 8
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 19-09-2010 16
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-09-2010 25
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 6 27-06-2010 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 26-06-2010 9
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-06-2010 15
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 6 13-06-2010 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-06-2010 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-05-2010 13
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 6 18-04-2010 9
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 04-04-2010 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 20-03-2010 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-09-2009 3
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 5 23-08-2009 5
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-06-2009 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 46
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 06-06-2009 9
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 24-05-2009 6
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 10-05-2009 7
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 13-04-2009 13
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 21-03-2009 15
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 28-09-2008 16
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 4 05-04-2008 30