Lauren Molengraaf

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 6 06-07-2019 12
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 6 22-06-2019 13
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 9
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 25-05-2019 7
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 11
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 6 11-05-2019 14
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 32
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 27-04-2019 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-04-2019 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 36
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 6 13-04-2019 16
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 12
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 9
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 11
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 26-01-2019 1
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 10
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 14
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 10
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 12
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 17
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 5
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 5
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 6
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 10
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 16
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 13
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 10
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 10
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 10
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 5 14-07-2018 8
Bar End LJC Jeugd Cat. 5 07-07-2018 8
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 13
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 4
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 12-05-2018 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 9
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 5 28-04-2018 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2018 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 9
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 3
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 13
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 31-03-2018 10
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 25
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 13
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 27-01-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 2
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 9
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 14
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 6
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 4
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 10
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 12
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 19
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 11
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 9
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 20
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 30-09-2017 1
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 3
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 4
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 02-09-2017 5
Benelux Cup Jeugd (11-12 jr.) 26-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 26
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 10
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 6
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 11
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 4 17-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 9
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-05-2017 6
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 13-05-2017 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 18
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 29-04-2017 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-04-2017 4
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 4 15-04-2017 3
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 4
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 08-04-2017 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 23
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 9
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 9
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 5
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-01-2017 1
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 2
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 2
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 5
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 6
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 6
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 6
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 3 08-10-2016 4
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 01-10-2016 1
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 3 24-09-2016 8
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 4
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (11-12 jr.) 27-08-2016 12
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 6
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-06-2016 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-05-2016 4
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 3 21-05-2016 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 5
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 9
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 11
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 9
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 5
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 24
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 8
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 11
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 11
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 9
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 7
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 6
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 10
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 10
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 10
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 15
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 5
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 13-09-2015 3
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2015 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 5
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 13-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 4
LJC Jeugd Cat. 2 30-05-2015 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-05-2015 1
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 2 16-05-2015 4
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 9
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 2 09-05-2015 5
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 02-05-2015 16
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 7
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 2 19-04-2015 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 2 18-04-2015 12
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 28-03-2015 11
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 10
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 06-07-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 08-06-2014 8
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 18-05-2014 3
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 03-05-2014 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 27-04-2014 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2014 9
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.