Kylie Waterreus

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 10
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 11
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 18
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 5
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2018 7
27 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2018 4
RaboRonde Heerlen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2018 8
61e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2018 10
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2018 8
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2018 9
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 36
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 18
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 15
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 2
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 43
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-06-2018 2
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 11
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 33
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 16
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2018 14
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 13
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 94
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 15
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-08-2017 15
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-08-2017 8
RaboRonde Heerlen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 28-07-2017 5
Daags na de Tour (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-07-2017 22
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 19
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 77
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-06-2017 11
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2017 8
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-06-2017 2
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 4
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 47
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 34
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 13-05-2017 31
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 49
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 18
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 19
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 14
Pijl van Heerlerheide Junior-Vrouwen 07-08-2016 5
Ridderronde Maastricht Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2016 10
RaboRonde Heerlen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2016 10
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 32
Klimtijdrit Camerig Vaals Junior-Vrouwen 29-06-2016 6
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 43
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 25
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 21
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 50
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 22-06-2016 17
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 11
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 43
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 61
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 42
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 18
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 29-05-2016 6
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 4
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 18
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 2
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 20
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2016 2
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 15
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 18
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 11
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 34
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 7
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 26
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 27
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 47
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 17
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 5
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 9
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 6
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 7
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 5
RaboRonde Heerlen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2015 14
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 6
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Junior-Vrouwen 01-07-2015 6
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 14
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 14
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 15
4de Criterium Sappemeer Junior-Vrouwen 31-05-2015 2
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 4
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 2
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 12
2e GP Toyota Mengelers vrouwen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-05-2015 11
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2015 3
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 44
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 38
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 14
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 16
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 43
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 45
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 13
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 6
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 2
Wielerweekend van Bocholtz Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 1
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 11
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 3
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 7
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 14
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 13
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 54
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 3
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 4
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 10
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 07-05-2014 1
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 14
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 5
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 8
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 9
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 16
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 30-12-2013 11
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 29-12-2013 7
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 28-12-2013 7
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 8
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuweling-Meisjes 24-11-2013 6
Ronde van bocholtz Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 4
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 8
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 1
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 38
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 6
European Youth Olympic Festival Nieuweling-Meisjes 18-07-2013 13
European Youth Olympic Festival Nieuweling-Meisjes 16-07-2013 29
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 4
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 21
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 13
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 6
Grote Prijs Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2013 4
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 1
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 1
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 2
DK tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 07-05-2013 1
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 8
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 2
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 5
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 2
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 6
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 1
1e Omloop van Kalenberg Diverse Licentiecategorieen (E) 06-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 2
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 1
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 10-02-2013 5
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 30-09-2012 9
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 7 29-09-2012 13
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 7 23-09-2012 9
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 7 20-09-2012 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 16-09-2012 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 17
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 33
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 4
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-09-2012 6
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 6 28-07-2012 4
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 12
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 01-07-2012 5
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 6 28-06-2012 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 8
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 9
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 14
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 8
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 24
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 03-06-2012 7
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 9
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 13
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 6 26-05-2012 11
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 7 20-05-2012 21
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 7
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 14
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 9
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 16
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2012 28
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 17
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 21-04-2012 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2012 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 14
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 6 09-04-2012 7
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 11
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 8
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 6 01-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 22
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 13
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 4
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 17
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 6
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 15
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 18-09-2011 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 4
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 5
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 5 10-09-2011 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 10
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 10
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 5 21-08-2011 14
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 17-07-2011 2
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 7
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 6
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 7
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 8
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 30-06-2011 4
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 19
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 4
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 7
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 5 11-06-2011 4
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 05-06-2011 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 6
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 6
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 3
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 18
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 15-05-2011 5
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 16
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 9
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 27
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 3
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 23-04-2011 1
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2011 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 Meisjes 03-04-2011 3
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 17
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 5 15-01-2011 16
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 19
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 02-01-2011 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 29-12-2010 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 18-12-2010 11
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 15
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 05-12-2010 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 19
pietencross Jeugd Cat. 5 28-11-2010 12
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 21-11-2010 20
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 20-11-2010 21
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 14-11-2010 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 13-11-2010 18
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 5 07-11-2010 17
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 3
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 10
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 9
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 4
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 4 11-09-2010 3
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 05-09-2010 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 8
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 2
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 11-07-2010 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 6
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 26-06-2010 2
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 4 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 5
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 06-06-2010 3
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2010 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 8
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 3
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 5
Baanomnium Jeugd Cat. 4 24-05-2010 3
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 4 16-05-2010 4
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 9
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 4
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2010 6
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-04-2010 5
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 4 18-04-2010 8
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 7
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 4
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 8
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 4
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 6
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 8
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 5
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 3
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 10-01-2010 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 20
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2009 19
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 13-12-2009 19
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2009 31
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2009 16
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 16
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 3 13-09-2009 7
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 12-09-2009 7
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2009 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 21
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 05-07-2009 11