Kylie Waterreus

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 16-07-2019 4
39e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-07-2019 7
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-06-2019 5
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 23
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 17
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 5
Limburg Cycling Chrono Trofee finale & DK tijdrijden Limburg 2019 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2019 1
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 14-04-2019 34
Healthy Ageing Tour Elite Women 14-04-2019 35
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 36
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 37
Healthy Ageing Tour Elite Women 12-04-2019 32
Healthy Ageing Tour Elite Women 11-04-2019 30
Healthy Ageing Tour Elite Women 10-04-2019 73
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 10
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 11
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 18
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 5
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2018 7
27 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2018 4
RaboRonde Heerlen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2018 8
61e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2018 10
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2018 8
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2018 9
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 36
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 18
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 15
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 2
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 43
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-06-2018 2
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 11
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 33
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 16
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2018 14
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 13
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 94
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 15
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-08-2017 15
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-08-2017 8
RaboRonde Heerlen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 28-07-2017 5
Daags na de Tour (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-07-2017 22
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 19
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 77
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-06-2017 11
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2017 8
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-06-2017 2
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 4
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 47
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 34
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 13-05-2017 31
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 49
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 18
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 19
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 14
Pijl van Heerlerheide Junior-Vrouwen 07-08-2016 5
Ridderronde Maastricht Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2016 10
RaboRonde Heerlen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2016 10
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 32
Klimtijdrit Camerig Vaals Junior-Vrouwen 29-06-2016 6
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 21
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 43
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 25
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 50
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 22-06-2016 17
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 11
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 43
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 61
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 42
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 18
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 29-05-2016 6
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 4
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 18
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 2
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 20
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2016 2
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 15
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 18
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 11
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 34
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 7
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 26
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 27
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 47
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 17
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 5
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 9
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 6
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 7
RaboRonde Heerlen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2015 14
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 6
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Junior-Vrouwen 01-07-2015 6
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 14
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 14
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 15
4de Criterium Sappemeer Junior-Vrouwen 31-05-2015 2
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 4
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 2
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 12
2e GP Toyota Mengelers vrouwen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-05-2015 11
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2015 3
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 44
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 38
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 14
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 16
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 45
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 43
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 13
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 6
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 2
Wielerweekend van Bocholtz Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 1
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 11
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 3
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 7
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 14
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 13
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 54
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 3
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 4
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 10
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 07-05-2014 1
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 14
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 5
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 8
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 9
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 16
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 30-12-2013 11
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 29-12-2013 7
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 28-12-2013 7
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 8
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuweling-Meisjes 24-11-2013 6
Ronde van bocholtz Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 4
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 8
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 1
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 38
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 6
European Youth Olympic Festival Nieuweling-Meisjes 18-07-2013 13
European Youth Olympic Festival Nieuweling-Meisjes 16-07-2013 29
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 4
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 21
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 13
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 6
Grote Prijs Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2013 4
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 1
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 1
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 2
DK tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 07-05-2013 1
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 8
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 2
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 5
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 2
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 6
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 1
1e Omloop van Kalenberg Diverse Licentiecategorieen (E) 06-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 2
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 1
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 10-02-2013 5
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 30-09-2012 9
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 7 29-09-2012 13
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 7 23-09-2012 9
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 7 20-09-2012 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 16-09-2012 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 17
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 33
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 4
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-09-2012 6
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 6 28-07-2012 4
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 12
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 01-07-2012 5
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 6 28-06-2012 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 8
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 9
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 14
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 8
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 24
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 03-06-2012 7
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 9
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 13
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 6 26-05-2012 11
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 7 20-05-2012 21
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 7
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 14
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 9
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 16
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2012 28
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 17
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 21-04-2012 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2012 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 14
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 6 09-04-2012 7
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 11
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 8
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 6 01-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 22
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 13
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 4
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 17
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 6
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 15
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 18-09-2011 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 4
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 5
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 5 10-09-2011 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 10
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 10
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 5 21-08-2011 14
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 17-07-2011 2
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 7
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 6
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 7
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 8
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 30-06-2011 4
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 19
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 4
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 7
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 5 11-06-2011 4
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 05-06-2011 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 6
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 6
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 3
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 18
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 15-05-2011 5
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 16
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 9
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 27
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 3
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 23-04-2011 1
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2011 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 Meisjes 03-04-2011 3
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 17
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 5 15-01-2011 16
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 19
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 02-01-2011 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 29-12-2010 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 18-12-2010 11
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 15
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 05-12-2010 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 19
pietencross Jeugd Cat. 5 28-11-2010 12
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 21-11-2010 20
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 20-11-2010 21
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 14-11-2010 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 13-11-2010 18
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 5 07-11-2010 17
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 3
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 10
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 9
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 4
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 4 11-09-2010 3
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 05-09-2010 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 8
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 2
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 11-07-2010 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 6
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 26-06-2010 2
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 4 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 5
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 06-06-2010 3
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2010 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 8
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 3
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 5
Baanomnium Jeugd Cat. 4 24-05-2010 3
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 4 16-05-2010 4
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 9
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 4
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2010 6
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-04-2010 5
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 4 18-04-2010 8
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 7
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 4
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 8
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 4
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 6
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 8
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 5
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 3
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 10-01-2010 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 20
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2009 19
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 13-12-2009 19
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2009 31
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2009 16
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 16
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 3 13-09-2009 7
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 12-09-2009 7
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2009 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 21
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 05-07-2009 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.