Luke Inkelaar

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 19
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 17
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 5 19-05-2012 14
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 29-04-2012 20
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 18
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 18
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 19
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 40
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 24
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 17
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 24
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 23
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 26
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 16
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 4 21-08-2011 12
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 36
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 18
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-06-2011 7
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 11
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 17
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 18
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 16
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 29
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 24
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 40
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 17
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 16
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 21
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 29
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 12-12-2010 17
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 23
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 16
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 18
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 19
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 4 07-11-2010 14
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 22
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2010 11
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 21
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 27
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 24
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 18
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 37
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 16
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 32
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 24
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 18
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 18-04-2010 5
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 3 17-04-2010 11
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 18
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 19
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 13-12-2009 15
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-12-2009 16
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 25
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 18
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 22
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 22
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 14-11-2009 14
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 08-11-2009 17
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 01-11-2009 11
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 24
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 15
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2009 17
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 21
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2009 22
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 32
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 17
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 06-06-2009 20
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 13
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 9
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 21
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 04-04-2009 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 28
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-12-2008 10
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-11-2008 19
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 2 09-11-2008 20
26-ste jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2008 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 30-08-2008 3
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 19
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 23
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 1 22-06-2008 16
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-1 11-05-2008 14
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 12-04-2008 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.