Danny Maas

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 89
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 88
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 91
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 107
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 109
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 105
RaboRonde Heerlen Professionals 03-08-2018 24
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 37
64e Wielerronde van Maasdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2018 26
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 44
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 15
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 8
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 27
77e profronde van Made Professionals 21-04-2018 13
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 17-09-2017 18
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 17
Acht van Chaam Junioren 26-07-2017 2
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 26
32e Ronde van Kwintsheul Junioren 14-07-2017 5
Kermisronde van Kaatsheuvel Junioren 02-07-2017 2
84ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 01-07-2017 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 75
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 35
Ronde van Nieuwendijk Junioren 03-06-2017 4
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 22-04-2017 35
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 25
wielercriterium Steenbergen Junioren 02-04-2017 8
45e Rabo Omloop van NWO Junioren 01-04-2017 21
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 9
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 16
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 05-03-2017 18
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 18-09-2016 15
79e Kermisronde Roosendaal (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-09-2016 17
Acht van Chaam Junioren 27-07-2016 11
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 16
50e Ronde van Oudenbosch Junioren 17-07-2016 6
31e Ronde van Kwintsheul Junioren 15-07-2016 18
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 27
83ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 02-07-2016 3
53e Ronde van Honselersdijk Junioren 30-06-2016 17
46e Ronde van Nieuwendijk Junioren 04-06-2016 14
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Junioren 22-05-2016 11
Wielerweekend Omloop der Kempen Junioren 21-05-2016 9
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 24
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 15-05-2016 7
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 5
Ronde van Woensdrecht Junioren 20-03-2016 5
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 10
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 4
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 18
Wielerronde van Uden (dag 1) Nieuwelingen 12-09-2015 10
78e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 10-09-2015 7
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 9
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 7
11e vestingronde Nieuwpoort Nieuwelingen 29-08-2015 5
wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 22-08-2015 4
66e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 18-08-2015 11
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 7
66e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 26-07-2015 2
61e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 22-07-2015 1
65 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 18-07-2015 4
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 13-07-2015 1
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 8
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 6
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2015 3
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuwelingen 24-06-2015 12
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 28
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 1
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 57
Wielerronde van Erp Nieuwelingen 31-05-2015 5
1ste Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 30-05-2015 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 27-05-2015 2
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 16
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 11
Rabobank-Ronde van Someren Nieuwelingen 10-05-2015 1
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 5
Jeugdronde van Eijsden Nieuwelingen 26-04-2015 8
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 19-04-2015 2
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 18
49e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 06-04-2015 3
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 4
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 12
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 26
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 61
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 15
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 15
77e Kermisronde Nieuwelingen 11-09-2014 23
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 16
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 49
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 49
33e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 11-08-2014 12
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 19
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 06-08-2014 14
Acht van Chaam Nieuwelingen 30-07-2014 5
49e Ronde van Philippine Nieuwelingen 20-07-2014 11
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 14-07-2014 6
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 06-07-2014 11
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2014 16
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 83
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 11-06-2014 7
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 19
47e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-06-2014 7
40e Ronde van Groot-Ammers Nieuwelingen 24-05-2014 13
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 41
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 4
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 18
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 108
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 20-04-2014 4
GP Jan van Haneghem Nieuwelingen 19-04-2014 4
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 54
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 10
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 23
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuwelingen 22-09-2013 17
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 15-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 7 14-09-2013 13
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 07-09-2013 16
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 01-09-2013 6
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 7 30-08-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 25-08-2013 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 18-08-2013 10
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 13-07-2013 4
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 10-07-2013 6
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 21
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 30-06-2013 3
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 7 27-06-2013 9
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 22-06-2013 12
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 16-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 27
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 7 02-06-2013 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 26-05-2013 13
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 8
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 16
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 7 18-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 7 12-05-2013 20
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 11-05-2013 14
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 16
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2013 11
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-04-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-04-2013 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 14-04-2013 4
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 07-04-2013 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 30-03-2013 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2013 7
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 14
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 25
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 12
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 21
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 9
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 12
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 6
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 13
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 22
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 03-06-2012 9
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 11
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 3
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 37
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 2
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 4
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 06-05-2012 3
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 19
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 12
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 29-04-2012 17
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 21-04-2012 5
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 5
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 16
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 6
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2012 6
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 12
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 11
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 8
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 11
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 3
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 16
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 14
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 10
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 15
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 30
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 7
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 9
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 22-05-2011 8
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 4
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 4
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 14-05-2011 4
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 8
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 12
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 9
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2011 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 9
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 7
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 5
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 8
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 3
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 1
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 11-07-2010 3
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 4
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 8
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 4
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 9
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 12
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 10
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 3
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 5
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 14
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2010 3
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 7
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 10
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 4
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 3
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 6
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 4
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 6
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 12
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 7
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 6
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-07-2009 6
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 12-07-2009 6
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 8
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 12
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 9
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 7
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-05-2009 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 16
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2009 8
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 6
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 8
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 7
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 11
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 20-09-2008 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 14
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 9
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 11
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 17-08-2008 16
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 13
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 11
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2008 11
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 2 08-06-2008 14
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 07-06-2008 12
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 2 25-05-2008 13
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 13
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 12
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 14
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 2 04-05-2008 11
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 7
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-2 27-04-2008 6
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 20-04-2008 6
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2 13-04-2008 4
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 3
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 30-03-2008 5
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 23-03-2008 4
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-09-2007 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 16-09-2007 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 15-09-2007 4
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2007 7
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 19-08-2007 1
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 12-08-2007 3
50e kermisronde van Duizel Jeugd Cat. 1 30-07-2007 5
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 8
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 1 01-07-2007 2
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 17-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 1 09-06-2007 7
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 21
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 13-05-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 29-04-2007 19