Lorraine Röge

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 14-09-2019 111
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 13-09-2019 122
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 08-09-2019 29
7e editie Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 01-09-2019 8
Excelsior's Wielerdag (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-08-2019 14
50e Ronde van Heerhugowaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2019 30
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-08-2019 26
28 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2019 28
49e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-07-2019 30
Ronde van Kralingen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-07-2019 26
Ronde van Nieuw Vennep (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 23-06-2019 3
Tour de Lasalle Junior-Vrouwen Eindklassement 16-06-2019 14
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Junior-Vrouwen 10-06-2019 16
64ste Ronde van ZEIST (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2019 38
De Jumbo ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-06-2019 37
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 22-05-2019 13
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 21-04-2019 9
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 44
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Junior-Vrouwen 14-04-2019 12
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 56
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 15
71e Ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-03-2019 36
6e editie Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 23-09-2018 11
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 43
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 43
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 49
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 51
Ronde van Uithoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 16
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 46
Ronde van Zwanenburg ;Grote Prijs Drieluik HSC De Bataaf". (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 30-06-2018 9
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 24-06-2018 14
9e Kasteelronde van Mill (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 38
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 38
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 46
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 22
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 18
Ronde van Moerdijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2018 32
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-04-2018 5
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junior-Vrouwen 19-04-2018 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 5
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 49
Ronde van De Uithof Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 8
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 32
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 17
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Nieuweling-Meisjes 26-08-2017 31
56e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 35
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 02-07-2017 16
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 26
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 28
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 24-05-2017 13
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 17
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 66
14e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 06-05-2017 20
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 35
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 27
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Nieuweling-Meisjes 16-04-2017 10
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 29
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 20
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 13
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 62
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 13
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 12
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Nieuweling-Meisjes 15-08-2016 13
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 28
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 29
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 33
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 48
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 28
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 53
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 15
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 42
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 33
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 24
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 13-09-2015 13
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2015 16
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2015 13
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 7
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 26
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 34
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 27
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 10
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 29
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 36
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 26
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 25
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 33
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 34
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 20
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 14-09-2014 17
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 5 07-09-2014 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 18
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 33
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 18
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 5 25-05-2014 15
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 16
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 18
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 17
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 20
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 19
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 21
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 29
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 33
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 27
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 18
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 7
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 21
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 4 30-06-2013 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 18
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 17
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 8
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 15
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 19
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 23
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 12
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 16
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 3 16-09-2012 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 11
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 14
Criterium Volendam Jeugd Cat. 3 08-07-2012 5
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 01-07-2012 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 24-06-2012 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 18
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 11
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 13-05-2012 3
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 12
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 11
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 16
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2012 6
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2011 4
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 11-09-2011 9
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 9
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 03-07-2011 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-06-2011 7
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 2 05-06-2011 8
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 13
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 7
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.