Victor Kroesbergen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 03-11-2019 10
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 27-10-2019 9
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 5 26-10-2019 17
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2019 10
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2019 11
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 4 21-09-2019 18
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 5 14-09-2019 14
Jeugdronde van Deventer (2de in 3-luik DK Oost) Jeugd Cat. 5 07-09-2019 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 25-08-2019 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 24-08-2019 6
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 4 29-07-2019 3
16e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 27-07-2019 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 15-06-2019 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 25-05-2019 10
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 4 19-05-2019 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 4 18-05-2019 7
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 4 11-05-2019 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 2
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 4 04-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2019 1
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 4 27-04-2019 6
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 21-04-2019 2
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 14-04-2019 1
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 4 13-04-2019 11
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 06-04-2019 11
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 4 31-03-2019 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 23-03-2019 6
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-03-2019 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 09-03-2019 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 26-01-2019 7
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 8
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 4
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 2
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 1
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 7
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 6
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 5
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 3
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 4 25-11-2018 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 3
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 18-11-2018 2
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 6
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 5
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2018 4
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 10
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 7
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 3 22-09-2018 6
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 16-09-2018 2
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 3 15-09-2018 9
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 09-09-2018 1
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 3 02-09-2018 1
15de Nationale Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 28-07-2018 1
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 1
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 3 14-07-2018 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 1
Bar End LJC Jeugd Cat. 3 07-07-2018 10
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 3 23-06-2018 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 1
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 16-06-2018 2
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 10-06-2018 1
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 03-06-2018 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 16
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 27-05-2018 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 3 26-05-2018 4
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 5
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 12-05-2018 9
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 06-05-2018 1
2e Ton Dolmans jeugdronde Jeugd Cat. 3 29-04-2018 1
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 3 28-04-2018 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-04-2018 1
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 22-04-2018 1
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 15-04-2018 1
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 07-04-2018 7
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 2
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 01-04-2018 1
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2018 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 17-03-2018 5
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 13
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 10-03-2018 10
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 27-01-2018 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 2
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 8
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 3
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 4
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 10-12-2017 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 7
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 10
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 3 02-12-2017 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 2
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 5
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 29-10-2017 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 3 22-10-2017 5
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 30-09-2017 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2017 2
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 17-09-2017 1
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 2 16-09-2017 5
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 10-09-2017 1
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 2 09-09-2017 7
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 03-09-2017 1
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 2 02-09-2017 5
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 2
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 20-08-2017 1
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 2 19-08-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 10
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 2 01-07-2017 9
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 2 25-06-2017 1
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 2 24-06-2017 8
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 2 17-06-2017 1
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 2 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 7
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 2 03-06-2017 7
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 21-05-2017 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-05-2017 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 2
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 07-05-2017 2
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2017 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 1
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 1
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2017 2
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 2
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 2 15-04-2017 5
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 2 08-04-2017 8
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 2 01-04-2017 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 1
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 2 25-03-2017 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 19-03-2017 1
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 2 18-03-2017 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 11-03-2017 14
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 2 21-01-2017 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 2
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2016 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 2
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 1
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 5
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 3
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 12-11-2016 3
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 06-11-2016 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 2
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 1 01-10-2016 5
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 1 24-09-2016 7
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 18-09-2016 9
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 1 17-09-2016 10
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2016 6
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 1
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 20-08-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 4
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 1 09-07-2016 1
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 1 02-07-2016 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 26-06-2016 1
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 1 25-06-2016 9
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 1 19-06-2016 1
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2016 1
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 12-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-06-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 28-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 21-05-2016 1
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 15-05-2016 2
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 14-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 07-05-2016 2
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-04-2016 1
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 1 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2016 1
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 1
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 1 16-04-2016 7
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 10-04-2016 1
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 09-04-2016 1
Jeugdronde van DOETINCHEM (let op gewijzigd!) Jeugd Cat. 1 03-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 02-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 20-03-2016 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 19-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 1 23-01-2016 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 3
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2015 1
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 19-12-2015 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 2
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 1 05-12-2015 1
Pietencross Jeugd Cat. 1 29-11-2015 3
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 08-11-2015 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 01-11-2015 5
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.