Lucas Eijnden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit WWV Jeugd Cat. 7 07-12-2019 28
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2019 41
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 16-11-2019 39
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-11-2019 35
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2019 31
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 13-10-2019 31
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 50
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 01-09-2019 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 25-08-2019 18
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 24
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 25
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 6 02-06-2019 18
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 25
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 37
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 36
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 28
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 16
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 22-04-2019 18
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 22
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 33
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 40
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 24
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 33
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 36
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 31
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 30
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 36
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 25
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 19
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 21
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 18
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 5 23-06-2018 11
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 30
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 27-05-2018 16
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 31
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 5 13-05-2018 14
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 24
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 24
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 34
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 02-04-2018 24
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 40
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 38
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 29
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 14
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 12
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 25
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 12-06-2016 14
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 14
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 21-05-2016 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 20
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 10
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 13-09-2015 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2015 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 27
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 14
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2015 5
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 2 14-05-2015 5
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 10-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 5
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 18-04-2015 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 8
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 10
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 14-09-2014 3
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 11
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 12
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 29-05-2014 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.