Daphne Mesu

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
85ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 30-06-2018 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 32
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 62
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 13
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 23-05-2018 3
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junior-Vrouwen 21-05-2018 12
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 15
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 96
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 82
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 120
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 90
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 100
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 39
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 35
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 48
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 41
51ste Ronde van Philippine Nieuweling-Meisjes 16-07-2016 3
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 02-07-2016 2
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 22-06-2016 19
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 13
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 13
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 5
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Nieuweling-Meisjes 18-05-2016 5
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 5
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 6
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2016 5
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 11
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 13
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 31-10-2015 9
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 36
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 18
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 17
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 17
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 27
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 22
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 04-07-2015 3
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuweling-Meisjes 24-06-2015 16
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 33
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 27-05-2015 3
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 12
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 17
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 38
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 16
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 9
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 14
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 20
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 14
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 17
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 15
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 28-06-2014 11
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 19
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 15
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 6 29-05-2014 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 14
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 27
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 24
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 6 03-05-2014 11
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 16
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 14
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 23
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 13
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 12
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 9
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 8
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 15
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 17
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2013 8
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 12
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 19-05-2013 16
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 10
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 14
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 11
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 16
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 14
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 10
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 18
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 14-07-2012 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 15
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 18
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 13
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 6
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 15
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 9
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 15
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 12
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 18
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 3
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 8
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 5
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 16
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 14
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 11
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 11
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 20
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 22
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 16-07-2011 7
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 22
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 13
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-06-2011 27
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 5
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 21
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 15
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.