Melissa Peet

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 15
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-04-2019 3
NHC - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2019 1
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 9
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 40
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 45
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 38
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 7
Ronde van Uithoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 2
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-08-2018 12
49e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-08-2018 11
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2018 8
46e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2018 8
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 13
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 5
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 21
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-07-2018 3
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 33
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 14
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 63
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 13
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 22
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 9
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 5
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 14
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 27
Ronde van Moerdijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2018 9
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-04-2018 11
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 24-09-2017 5
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 18
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 16
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 16
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 30
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 13
57e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-09-2017 6
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2017 12
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 12
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 19
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-08-2017 8
37e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2017 13
60e Kermisronde van Duizel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-07-2017 7
Rabo paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 14
47e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-07-2017 10
36e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-07-2017 15
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 57
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 63
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 25
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 74
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 23
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 9
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 5
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 14
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 23
22e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-05-2017 3
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 28
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 13
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-04-2017 3
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 13
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 11
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 55
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 63
R&TC Groenewoud Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-09-2016 12
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 7
Wielerronde van Hilversum Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-09-2016 19
35e Wielerronde van Steensel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-08-2016 13
Ronde van Nootdorp Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-08-2016 18
59e Kermisronde van Duizel Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 13
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2016 48
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 19
46e Wielerronde van Barendrecht Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-07-2016 11
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 36
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 70
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 46
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 14
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 75
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 39
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 51
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 35
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 27
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 42
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 17
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 08-05-2016 13
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2016 18
Dames/Meisjes wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2016 21
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 45
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 33
12 e Ronde van Ameide (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 19-09-2015 16
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 17
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 51
Ronde van de Weebosch Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-09-2015 12
54e Ronde van Heemskerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-08-2015 12
60e Rabobank Berkelse Wielerdag Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-08-2015 23
24 e Ronde van Noordeloos (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 03-08-2015 20
Paardenmarktronde Alblasserdam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-07-2015 36
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 8
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Elite-Vrouwen 27-06-2015 75
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-06-2015 11
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-06-2015 17
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 38
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 55
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 26
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 37
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 26
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-05-2015 22
District Kampioenschap Zuid-Holland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 39
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 37
7e GP Tour de Leur Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2015 29
ronde van Amsterdam Noord Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-05-2015 19
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-05-2015 29
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-04-2015 9
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 39
RABOBANK Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-04-2015 13
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 20
34e Rabo Koepel Race Lierop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 73
11e Ronde van Ameide (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-09-2014 22
54e Ronde van Heemskerk Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-08-2014 31
Ronde van Epe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-07-2014 23
Ronde van Heusdenhout Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-07-2014 14
Wielerronde Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-06-2014 27
Ronde van Gouda Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-06-2014 16
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2014 37
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2014 30
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2014 31
51e Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-04-2014 18
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-04-2014 10
Rabobank Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2014 37
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-03-2014 57
13e Omloop van Strijen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-03-2014 60
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 22-09-2013 8
Klompenronde Junior-Vrouwen 14-09-2013 4
Damesronde van Gouda Junior-Vrouwen 08-09-2013 12
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 24-08-2013 11
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 23-07-2013 31
Wieleronde van Wolvega Diverse Licentiecategorieen (E) 30-06-2013 5
80ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 29-06-2013 6
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 23-06-2013 11
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 18
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Junior-Vrouwen 01-06-2013 4
36 Rabobank Kersenronde Junior-Vrouwen 26-05-2013 10
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Junior-Vrouwen 20-05-2013 4
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 19-05-2013 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Diverse Licentiecategorieen (E) 10-05-2013 14
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Diverse Licentiecategorieen (D) 05-05-2013 54
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 04-05-2013 10
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 6
Jeugdwedstrijden Eijsden Junior-Vrouwen 28-04-2013 17
Ronde van de Bult Junior-Vrouwen 27-04-2013 9
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 16
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 50
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 25
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 61
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 14-04-2013 14
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 13-04-2013 7
Junior Energiewacht Tour Junior Women 07-04-2013 43
Junior Energiewacht Tour Junior Women 05-04-2013 49
Eierrace DIVLIC 01-04-2013 23
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 8
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 02-09-2012 5
30e Jeugdronde van Numansdorp Junior-Vrouwen 01-09-2012 9
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 25-08-2012 9
79ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 30-06-2012 12
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junior-Vrouwen 16-06-2012 10
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junior-Vrouwen 28-05-2012 6
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junior-Vrouwen 13-05-2012 15
49 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2012 18
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 17
Districtskampioenschap Zuid-Holland & Regiokampioenschap Zuid- en Noord-Holland Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 10
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2011 11
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 10
25e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 02-04-2011 37
25e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 02-04-2011 13
10e Omloop Van Strijen Nieuweling-Meisjes 19-03-2011 22
Regio Kamp. veldrijden NH + ZH Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-10-2010 13
28e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 04-09-2010 12
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 28-08-2010 1
4e RABO-Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 22-08-2010 4
Ronde van Staphorst Nieuweling-Meisjes 21-08-2010 9
Ronde van Gouda voor vrouwen Nieuweling-Meisjes 15-08-2010 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 30
Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland en Zuid-Holland (Vrouwen) en District Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland Nieuweling-Meisjes 09-06-2010 10
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 30-05-2010 24
Regio kampioenschap Noord- en Zuid-Holland en District kampioenschap Noord-Holland Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 7
32e jeugdronde van Zwijndrecht Nieuweling-Meisjes 01-05-2010 9
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 17-04-2010 11
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Nieuweling-Meisjes 10-04-2010 9
24e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 03-04-2010 9
Kleine Grote Prijs Oostland Nieuweling-Meisjes 24-03-2010 9
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-01-2010 21
NK Veldrijden 2010 Nieuweling-Meisjes 09-01-2010 9
8e Nationale Veldrit te Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-01-2010 12
8e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial - Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-11-2009 18
7e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2009 17
Regiokampioenschappen Districten Noord en Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 31-10-2009 3
Nationale veldrit Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2009 26
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2009 11
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 30-08-2009 34
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 16
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-06-2009 6
Jeugd en Vrouwenronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 14-06-2009 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2009 9
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 06-06-2009 9
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 7 24-05-2009 7
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 9
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 10-05-2009 11
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 26-04-2009 7
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 11-04-2009 14
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 14
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 6 03-01-2009 15
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 28-12-2008 18
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 6 20-12-2008 25
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-11-2008 31
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 6 22-11-2008 17
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 6 09-11-2008 12
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 08-11-2008 11
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 02-11-2008 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 26-10-2008 11
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 6 25-10-2008 15
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2008 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 22
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 11
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 11
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 5 22-06-2008 8
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1-M 31-05-2008 3
Baanomnium Jeugd Cat. 5-1 12-05-2008 6
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-2 Meisjes 11-05-2008 10
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-05-2008 12
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 meisjes 27-04-2008 5
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 12-04-2008 9
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 5 06-04-2008 7
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 18
JSW Almelo Jeugd Cat. 5 05-01-2008 19
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 5 23-12-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2007 19
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 5 02-12-2007 12
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 5 01-12-2007 13
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 5 24-11-2007 17
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 18-11-2007 10
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 5 10-11-2007 13
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 18
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 23-09-2007 8
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-09-2007 5
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 16-09-2007 9
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2007 12
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2007 9
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 4 01-07-2007 7
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 17-06-2007 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 09-06-2007 7
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2007 4
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 17-05-2007 14
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 12-05-2007 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-04-2007 7
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 14-04-2007 10
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2007 4
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 4 28-03-2007 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 20-01-2007 8
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 22
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 4 16-12-2006 8
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 19
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 4 11-11-2006 8
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-09-2006 8
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 3 19-08-2006 8
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 2 24-06-2006 4
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 18-06-2006 5
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 2 05-06-2006 2
9e Mol Klim Jeugd Cat. 2 04-06-2006 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 03-06-2006 3
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 21-05-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 20-05-2006 4
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 13-05-2006 2
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 06-05-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 30-04-2006 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 22-04-2006 4
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 15-04-2006 4
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-04-2006 4
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 01-04-2006 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 2 29-03-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 25-09-2005 5
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 18-09-2005 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 11-09-2005 4
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-09-2005 4
23e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2005 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2005 5
2e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 20-08-2005 9
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 1 19-06-2005 4
Jeugdtoernooi / Nieuweling-meisjes / Junior-vrouwen wedstrijd Jeugd Cat. 1 18-06-2005 8
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 1 12-06-2005 8
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 1 08-06-2005 4
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 1 05-06-2005 3
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-06-2005 6
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 1 22-05-2005 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 21-05-2005 10
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 14-05-2005 12
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Ronde van WheelerPlanet Jeugd Cat. 1 24-04-2005 10
5e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 16-04-2005 8
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-04-2005 9
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 02-04-2005 10
NK Weg Jeugd Wielrennen op de weg 2004 Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 12-06-2004 7
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 2e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Cat. 1 30-05-2004 7