Viego Tijssen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
19e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 22-10-2019 38
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 5
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Jeugd Cat. 7 31-08-2019 7
62e Tour de Junior Jeugd Cat. 7 22-07-2019 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 4
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2019 23
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2019 22
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 28-06-2019 23
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 7 22-06-2019 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 26
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 7 19-05-2019 7
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 11-05-2019 5
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 4
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 7
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 19
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 13-04-2019 12
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 07-04-2019 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 15
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 12
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 6 01-09-2018 6
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 26-08-2018 9
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 20
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 23
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 6 27-05-2018 2
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 5
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 13
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 13
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 5
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 10
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 3
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 21
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 14
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 29
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 24-09-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 6
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 4
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 24-06-2017 3
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 8
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 8
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 17
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2017 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 6
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 5
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 11
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 8
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 18
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 17
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 5 03-12-2016 8
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 10
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 5
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 14
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 36
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 17
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 8
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 6
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 16
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 17-04-2016 6
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 13
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 10
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 13
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 27-06-2015 8
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 12
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 17-05-2015 8
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 3 10-05-2015 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.