Luca Wilhelm

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 34
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Nieuwelingen 18-06-2017 29
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 04-06-2017 17
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 38
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2016 38
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 43
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 30
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 68
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 6 08-06-2014 14
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2014 20
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 43
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 25-05-2014 22
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 30
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 10-05-2014 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 34
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 20
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 13-04-2014 15
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 06-04-2014 15
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 42
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 49
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 18
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 20
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 15-09-2013 21
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 01-09-2013 24
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 42
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 32
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 17
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 30-06-2013 26
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 27-06-2013 10
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 26
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 35
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 02-06-2013 18
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 22
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 30
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 36
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 24
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-04-2013 26
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 21-04-2013 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-04-2013 26
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 14-04-2013 11
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 5 07-04-2013 10
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 06-04-2013 17
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 34
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 25
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 29
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 26
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 22
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 25
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 23-12-2012 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 27
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 19
pietencross Jeugd Cat. 5 25-11-2012 17
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 19
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 21
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 27
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 29
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 23
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 4 19-08-2012 15
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 14
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 25
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 01-07-2012 5
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 23-06-2012 18
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 24
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-06-2012 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 48
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-06-2012 19
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 4 26-05-2012 11
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 20-05-2012 19
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 28
RABO Komtoer Jeugd Cat. 4 13-05-2012 21
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 18
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 23
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 21-04-2012 18
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2012 16
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 4 01-04-2012 9
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 19
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 24
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 15-01-2012 12
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 15
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 23
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 14
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 20
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 24
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 03-12-2011 20
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 18
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 16
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 22
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 18
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 22
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 30
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 16
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 22
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 18-09-2011 15
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 3 10-09-2011 9
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2011 17
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 22
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2011 20
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 17
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 23
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 3 19-06-2011 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 34
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 05-06-2011 12
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 3 04-06-2011 11
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 30
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 29-05-2011 19
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 28-05-2011 8
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 22-05-2011 10
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 15-05-2011 12
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 3 08-05-2011 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 23
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 16
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 23
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2011 23
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 26-09-2010 16
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 21
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 2 12-09-2010 13
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 05-09-2010 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.