Youri Iersel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 47
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniën / EERENS Elite-Mannen/Beloften 06-04-2019 42
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 23-03-2019 40
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 32
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 17
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 10
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 23-09-2018 85
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 52
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 29
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 38
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 60
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 52
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 12
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 15
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 16
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 74
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 44
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 13
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 54
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 17-06-2018 7
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 17
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 9
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 32
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 14
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 80
ZLM tour Under 23 / Espoirs 14-04-2018 19
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 18
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 57
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 09-09-2017 17
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 80
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 29
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 26
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 16
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 38
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 06-05-2017 19
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 39
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 11
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 103
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 85
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 10
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 71
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 86
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 62
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 68
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 21
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 39
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 71
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 31
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 15
64ste Ronde van Overijssel M_ELITE 14-05-2016 64
Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 13
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 24
66 ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 21
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 26
v.d. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 11
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 40
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 19-09-2015 35
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 20
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 24
Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 06-09-2015 50
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 29
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 29-07-2015 45
49e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 19-07-2015 38
40e Wielerronde van Maren-Kessel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2015 30
Ronde van St.Jansteen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-06-2015 15
Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 14
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 14-06-2015 46
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 9
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 21
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 02-05-2015 19
Ronde van het Maaskantje Elite-Mannen/Beloften 19-04-2015 12
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 19
RABOBANK Wielerronde van Oploo (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-04-2015 25
Wielerronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 15-03-2015 26
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 08-03-2015 43
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 06-09-2014 15
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 24-08-2014 49
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 24-08-2014 28
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 27
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 61
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2014 18
Acht van Chaam Junioren 30-07-2014 16
NK Tijdrijden Junioren 25-06-2014 28
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 54
RK en DK Zuid Junioren 09-06-2014 13
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 25-05-2014 20
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 25-05-2014 17
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 42
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 11
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2014 40
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 18-05-2014 5
51e Flevotour Junioren 10-05-2014 4
Bergomloop Simpelveld Junioren 04-05-2014 20
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junioren 27-04-2014 42
48e Grote Ronde van Gerwen Junioren 21-04-2014 14
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 39
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Junioren 05-04-2014 18
Omloop van Schijndel Junioren 09-03-2014 14
Ronde van Heusdenhout Junioren 01-09-2013 2
32e Wielerronde van Steensel Junioren 12-08-2013 10
Ronde van Ransdaal Junioren 28-07-2013 18
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 38
Ronde van Veldhoven Junioren 02-06-2013 14
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Junioren 29-05-2013 18
Regio Kampioenschap Zuid Junioren 20-05-2013 9
58e Grote Bavaria-Ronde van Lieshout Junioren 19-05-2013 3
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 25
De Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2013 11
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 41
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 20-04-2013 22
41e Ronde van het Lage Land Junioren 24-03-2013 20
Van Esch Tour Junioren 17-03-2013 10
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 15-09-2012 13
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Nieuwelingen 01-09-2012 25
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 01-08-2012 11
Acht van Chaam Nieuwelingen 25-07-2012 16
62e Ronde van Ochten Nieuwelingen 21-07-2012 2
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 23-06-2012 11
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 09-06-2012 6
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 06-06-2012 23
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuwelingen 02-06-2012 4
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Nieuwelingen 28-05-2012 1
39e ronde van Schaijk Nieuwelingen 27-05-2012 2
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Nieuwelingen 19-05-2012 1
Districtkampioenschap Tijdrijden Nieuwelingen 16-05-2012 2
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 17
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 13
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 15-04-2012 11
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 56
Rabobank Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 01-04-2012 3
Ronde van de Ijzerenman Nieuwelingen 25-03-2012 2
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 8
56e Ronde van de Molen Nieuwelingen 02-10-2011 3
30e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 15-08-2011 2
Ronde van Zundert Nieuwelingen 03-08-2011 11
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2011 20
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2011 35
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 19-06-2011 12
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Nieuwelingen 13-06-2011 4
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 28-05-2011 8
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 22-05-2011 13
56e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 15-05-2011 6
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 07-05-2011 12
RABO-bank Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 03-04-2011 9
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 49
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 23
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 19-12-2010 15
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 05-12-2010 20
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 26-09-2010 12
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 7 12-09-2010 2
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 7 11-09-2010 5
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 05-09-2010 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 22-08-2010 8
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 7 11-07-2010 2
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 04-07-2010 6
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 7 20-06-2010 3
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 05-06-2010 1
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 7 30-05-2010 2
Baanomnium Jeugd Cat. 7 24-05-2010 2
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 7 16-05-2010 2
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 7 13-05-2010 5
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 02-05-2010 5
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2010 3
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-04-2010 2
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 7 11-04-2010 2
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 04-04-2010 2
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 7 27-03-2010 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 10-01-2010 9
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 7 05-12-2009 10
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 28-11-2009 12
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 22-11-2009 8
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 7 15-11-2009 5
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 7 31-10-2009 10
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 04-10-2009 21
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 27-09-2009 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 20-09-2009 2
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 6 13-09-2009 1
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 12-09-2009 5
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2009 1
60e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 6 18-08-2009 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-07-2009 1
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 4
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6 05-07-2009 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 2
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 07-06-2009 3
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 06-06-2009 2
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 5
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 21-05-2009 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-05-2009 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 5
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 14
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 5
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 12-04-2009 2
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 6 05-04-2009 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 3
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 6 06-12-2008 13
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 23-11-2008 8
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 15-11-2008 14
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 26-10-2008 18
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 5 05-10-2008 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 10
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 13-09-2008 5
klimcriterium Jeugd Cat. 5 06-09-2008 17
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 5 24-08-2008 1
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 17-08-2008 3
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 11
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 12
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 22-06-2008 7
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-06-2008 2
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 4
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 9
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 10-05-2008 7
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 04-05-2008 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 01-05-2008 3
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-2 27-04-2008 3
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 20-04-2008 7
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 13-04-2008 1
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 5 06-04-2008 2
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 5 05-04-2008 5
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 3
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 23-03-2008 2
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 5 01-12-2007 15
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 5 24-11-2007 18
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 18-11-2007 13
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 17-11-2007 20
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 5 10-11-2007 8
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 9
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-10-2007 9
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 16-09-2007 11
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 4 09-09-2007 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 01-09-2007 8
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 26-08-2007 5
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 19-08-2007 7
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 12-08-2007 7
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 4 24-06-2007 17
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 17-06-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 3
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 03-06-2007 6
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 4 27-05-2007 4
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 4 06-05-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2007 7
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 4 15-04-2007 4
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 4 09-04-2007 1
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 4 01-04-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-03-2007 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 11 jaar 20-01-2007 13
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 4 07-01-2007 11
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 17
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 4 17-12-2006 8
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-12-2006 13
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 25-11-2006 6
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 11
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 04-11-2006 7
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 4 28-10-2006 9
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 12
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 3 17-09-2006 9
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 3 10-09-2006 5
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 09-07-2006 9
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 25-06-2006 2
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 04-06-2006 6
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 14-05-2006 5
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 17-04-2006 2
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 09-04-2006 10
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 2 03-12-2005 2
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 05-11-2005 5
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 2 18-09-2005 3
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 11-09-2005 4
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 21-08-2005 4
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 2 17-07-2005 6
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 2 02-07-2005 4
3e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 19-06-2005 4
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2005 5
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 2 08-05-2005 8
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 05-05-2005 10
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 23-04-2005 4
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 28-03-2005 4
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 1 15-01-2005 10
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 1 04-12-2004 6
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 28-11-2004 6
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 1 21-11-2004 6
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 1 14-11-2004 5
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 1 26-09-2004 9
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Westland Wil Vooruit Jeugd Cat. 1 29-05-2004 7
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 30-04-2004 2
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 18-04-2004 8
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 12-04-2004 6
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 04-04-2004 10
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 1 17-01-2004 9
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 1 06-12-2003 8
24e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 1 30-11-2003 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.