Sten Verzijl

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
59e Ronde van 's-Gravenzande (B)-Amateurs/Junioren 17-07-2019 1
86ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 29-06-2019 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 3
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 9
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Junioren 10-06-2019 2
49e Ronde van Nieuwendijk Junioren 08-06-2019 7
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 26-05-2019 6
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 26-05-2019 26
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 5
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 35
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 8
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junioren 22-05-2019 1
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 2
Omloop door het land van Bartje Junioren 18-05-2019 3
60e Ronde van Uden Junioren 12-05-2019 4
78e profronde van Made Junioren 11-05-2019 1
KNWU Tijdritcompetitie Junioren 09-05-2019 1
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Junioren 05-05-2019 9
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 17
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 29
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 4
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 36
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junioren 06-04-2019 15
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 9
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 5
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 24
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 30-12-2018 6
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 29-12-2018 4
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 28-12-2018 5
NK Derny Junioren 15-12-2018 6
NK Omnium Junioren 02-12-2018 4
Finale KNWU Tijdritcompetitie Junioren 15-09-2018 6
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Junioren 08-09-2018 1
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 01-09-2018 17
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 63
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 40
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 34
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 60
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 15
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 17
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 22
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Junioren 30-05-2018 4
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 7
DK Tijdrijden Zuid Holland Junioren 23-05-2018 1
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 86
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 26
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 150
Flevo tour Junioren 12-05-2018 32
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 22
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 3
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 8
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 6
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 31
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 15
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Junioren 31-03-2018 26
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2018 11
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 30-12-2017 4
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 7
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 28-12-2017 11
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Junioren 23-12-2017 9
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Junioren 17-12-2017 5
B E A T Track Series "ENDURANCE" Junioren 03-12-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 4
Beat Track Series Endurance Junior mannen Junioren 11-11-2017 4
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 2
62ste Ster van Berkel Nieuwelingen 09-09-2017 6
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 8
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 3
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 4
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 7
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 2
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 1
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Nieuwelingen 24-06-2017 9
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 33
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 49
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 10
47e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 20-05-2017 1
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 3
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 13-05-2017 1
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 23
14e jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 06-05-2017 1
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 21
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 13
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 10
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 4
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 11
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 5
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 11
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 6
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuwelingen 10-12-2016 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 7
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 25-09-2016 8
12 e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 24-09-2016 12
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 5
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Nieuwelingen 03-09-2016 30
Excelsiors Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2016 12
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 27-08-2016 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 22
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Nieuwelingen 01-07-2016 6
34e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2016 10
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 32
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 98
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 13
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuwelingen 28-05-2016 45
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 33
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 5
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 18-05-2016 4
District Kampioenschap Zuid Holland Nieuwelingen 16-05-2016 5
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 33
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 20
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 30
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 01-05-2016 11
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 57
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 12
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 43
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 7
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 32
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 9
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 52
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 15
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Nieuwelingen 03-01-2016 15
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 5
Officieus open NK derny nieuwelingen DIVLIC 14-11-2015 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 7
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 19-09-2015 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 30-08-2015 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 2
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 7 25-07-2015 11
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 08-07-2015 6
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 14-06-2015 6
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 71
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 31-05-2015 5
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 15
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 15
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 23-05-2015 3
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 16-05-2015 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 5
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 7 09-05-2015 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-05-2015 4
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 9
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 19-04-2015 5
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 8
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 10
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 9
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-03-2015 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 8
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen DIVLIC 08-11-2014 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 8
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 6 20-09-2014 7
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 11
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 8
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 31-08-2014 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 5
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 11
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 7
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 18
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 3
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 9
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 13
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 7
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 10
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 2
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 12
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 9
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 13
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 10
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 19
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 8
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 20-04-2014 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 17
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 19
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 15
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 19
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 16
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 13
NK Omnium DIVLIC 09-11-2013 22
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 27
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 20
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 13-10-2013 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 4
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 5 28-09-2013 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 5
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 12
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 9
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 3
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 01-09-2013 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 9
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 7
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 13
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 07-07-2013 10
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 18
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 5 30-06-2013 3
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 11
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 3
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 7
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 5 09-06-2013 1
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 11
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 14
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 14
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 9
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 14
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 9
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 21
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 14
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 20
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 11
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 21
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 13
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 31-03-2013 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 10
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 15
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 10
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 18
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 15
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 15
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 18
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 12
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 13
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 14
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 14
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 13
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 21
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 7
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 20
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 4 14-07-2012 10
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 01-07-2012 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 11
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 19
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 7
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 23
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 29
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 10
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 17
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 18
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 17
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 23
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 13
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 20
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 34
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 29
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 22
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 17
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 13
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 16
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 23
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 19
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 9
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 12
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 16
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 16
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 19
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.