Britt Grave

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 10
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 8
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 6
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 20-04-2019 18
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 12
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 3
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 13
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuweling-Meisjes 26-01-2019 9
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 9
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 12
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 30-12-2018 9
Kerstcross Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2018 7
26e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 22-12-2018 8
D´n Bergse wielerronde, veld Nieuweling-Meisjes 15-12-2018 8
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuweling-Meisjes 09-12-2018 17
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 08-12-2018 10
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 17
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 18-11-2018 9
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 14
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 11-11-2018 6
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 8
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 4
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 14
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 16
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 23
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 07-10-2018 7
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 9
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 17
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 10
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 9
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 6 01-09-2018 5
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 15-07-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 3
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 12
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 24
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 15
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 2
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 8
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 6
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 02-04-2018 5
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 16
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 6
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 3
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 17-06-2017 11
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 11-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 3
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 3
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 11
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 13-05-2017 2
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 9
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 5 29-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 6
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 3
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 1
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 3
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 4
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 2
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 3
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 6
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 14
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 5
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 3
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 11
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 6
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 6
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 7
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 7
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 4 22-05-2016 5
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 6
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 14
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 10
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 17
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 10
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 9
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 14
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 04-07-2015 7
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 19
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 26
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 30
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 11
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 9
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 13
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 09-05-2015 4
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 15
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 2 21-09-2014 13
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 10
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 11
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 15
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 06-07-2014 7
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 28-06-2014 8
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 19
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 25
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 14
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.