Pim Funken

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 19-01-2020 1
TC - GP DESTIL Junioren 01-12-2019 19
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 10-11-2019 1
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Junioren 02-11-2019 16
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Nieuwelingen 24-08-2019 13
European Junior Cycling Tour Assen Nieuwelingen 29-07-2019 5
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Nieuwelingen 21-07-2019 9
3 Nations Cup - Bar End Trophy Nieuwelingen 07-07-2019 10
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Nieuwelingen 22-06-2019 11
NK MTB Eliminator Mannen (15+) 21-06-2019 10
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Nieuwelingen 16-06-2019 4
Koningscup Nieuwelingen 28-04-2019 5
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 53
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 Diverse Licentiecategorieen 14-04-2019 1
Grote prijs Kivada Nieuwelingen 24-03-2019 12
ICW Wintercompetitite Noord 2018-2019 FINALE Diverse Licentiecategorieen 10-02-2019 2
ICW Wintercompetitie Noord 2018-2019 Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 1
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 09-12-2018 2
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 2
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 9
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 17
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Nieuwelingen 30-06-2018 27
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Nieuwelingen 23-06-2018 27
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuwelingen 17-06-2018 2
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Nieuwelingen 03-06-2018 16
25ste NLcup - Heeswijk Nieuwelingen 27-05-2018 28
NLcup - Koningscup Havelte Nieuwelingen 29-04-2018 2
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Nieuwelingen 18-03-2018 15
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 5
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 30-09-2017 5
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 16-09-2017 12
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 7 02-09-2017 6
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 7 15-07-2017 6
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 7 01-07-2017 6
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 24-06-2017 4
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 7 17-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 28
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 7 03-06-2017 1
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 20-05-2017 5
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 7 13-05-2017 13
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 7 07-05-2017 3
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 22-04-2017 7
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 7 17-04-2017 5
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 7 15-04-2017 1
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 08-04-2017 8
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 02-04-2017 2
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 7 01-04-2017 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 7 25-03-2017 3
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 7 18-03-2017 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 11-03-2017 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 2
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 6 24-09-2016 7
Baggelhuizerplas MTB Diverse Licentiecategorieen 18-06-2016 1
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 28-05-2016 11
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 10
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 6 16-04-2016 16
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 19-03-2016 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 12-03-2016 17
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 6
Streetrace Havelte Kidsrace 02-09-2015 5
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 5 25-04-2015 22
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 5 18-04-2015 25

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.