Jordy Ham

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2018 20
37e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 17-06-2018 26
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 27
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 39
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 50
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2018 26
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 56
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 50
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 48
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 62
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 29
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 19
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 20-08-2017 12
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 02-07-2017 5
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 8
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 18-06-2017 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 11-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 72
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-05-2017 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 15
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 24
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 6
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 8
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 3
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 5
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 7
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 28
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 31
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 27
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2016 15
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 27-11-2016 15
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 22
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 27
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2016 20
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 30
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 14
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 9
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 18
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2016 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2016 9
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2016 10
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 8
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 21
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 6 19-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2016 6
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 23
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 07-05-2016 23
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 20
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 9
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 10
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 3
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 29
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 25
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 19
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 23
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 25
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 19
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 17
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 29
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 26
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 21
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 24
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 12
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2015 15
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 6
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 21-06-2015 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 28
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 16
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 41
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 14-05-2015 12
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 28
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2015 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 14
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 23
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 17
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 23
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 22
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 20
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 22
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 16
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 27
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 02-11-2014 18
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 23
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 21
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 31
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 9
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 4 20-09-2014 5
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 7
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 11
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 06-07-2014 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 7
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 14
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 27
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 14
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 6
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 4 25-05-2014 9
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 7
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 12
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 5
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 14
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 15-12-2013 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 10
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 6
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 8
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 13
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 21
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 13-10-2013 7
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 6
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 3
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 4
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 29-06-2013 3
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 15-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 2
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 7
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 6
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 3
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 3
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 3 26-01-2013 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 20-01-2013 9
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 14
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 13
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 09-12-2012 8
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 8
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 7
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 18-11-2012 7
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 2
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 4
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 4
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 3 14-10-2012 4
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 07-10-2012 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2012 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 15-09-2012 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2012 3
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2012 1
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 2 26-08-2012 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 3
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 01-07-2012 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 23-06-2012 3
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 12
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-06-2012 5
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 2 28-05-2012 4
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 9
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 2
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 3
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.