Elmar Abma

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 18
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 13-10-2019 17
Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2019 16
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Nieuwelingen 14-09-2019 11
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 11
7e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 01-09-2019 5
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 73
DK noord Nieuwelingen 10-06-2019 4
DK Tijdrijden Noord Nieuwelingen 22-05-2019 3
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 2
Joop Kuiper tijdrit Oostwold Diverse Licentiecategorieen 13-05-2019 40
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 1
KNWU Tijdritcompetitie Nieuwelingen 09-05-2019 4
Koningscup Nieuwelingen 28-04-2019 13
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 13
Ronde van Aalten Nieuwelingen 14-04-2019 2
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 1
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 11
Grote prijs Kivada Nieuwelingen 24-03-2019 8
SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 16-02-2019 1
ICW Wintercompetitite Noord 2018-2019 FINALE Diverse Licentiecategorieen 10-02-2019 1
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 28
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 20-01-2019 1
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 6
TC (alle categorie├źn) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2018 14
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuwelingen 27-12-2018 3
Veldrit Wierden Nieuwelingen 16-12-2018 9
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 2
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 24
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 34
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 23
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 7 22-09-2018 7
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 7 15-09-2018 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 7 01-09-2018 2
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 7 18-08-2018 4
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 7 14-07-2018 8
Bar End LJC Jeugd Cat. 7 07-07-2018 5
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Jeugd Cat. 7 01-07-2018 2
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 7 23-06-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 1
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 7 02-06-2018 11
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Jeugd Cat. 7 26-05-2018 1
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 4
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 7 12-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 05-05-2018 2
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 7 22-04-2018 1
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 15-04-2018 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 31-03-2018 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 17-03-2018 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 10-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 9
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 1
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 1
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 3
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2017 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2017 1
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 9
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 7 17-12-2017 3
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 10
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 3
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 1
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 9
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 19
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 29-10-2017 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 7 22-10-2017 7
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 21-10-2017 15
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 14-10-2017 4
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 30-09-2017 9
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 24-09-2017 1
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 6 09-09-2017 9
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 02-09-2017 12
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 27-08-2017 4
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 6 19-08-2017 1
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 15-07-2017 3
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 6 02-07-2017 1
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 6 01-07-2017 6
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 24-06-2017 4
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 17-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 19
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 6 03-06-2017 5
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-05-2017 6
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 6 13-05-2017 1
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 6 07-05-2017 1
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 6 06-05-2017 4
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 29-04-2017 9
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2017 4
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 22-04-2017 2
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 6 17-04-2017 1
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 6 15-04-2017 10
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 08-04-2017 7
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 02-04-2017 1
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 6 25-03-2017 6
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 6 18-03-2017 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 11-03-2017 11
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 2
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 6 21-01-2017 3
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 1
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 3
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2016 3
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 11-12-2016 5
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 6 10-12-2016 2
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 6 03-12-2016 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 27-11-2016 4
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 12-11-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 2
Nationale veldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2016 4
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 23-10-2016 6
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 22-10-2016 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 1
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 01-10-2016 6
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 5 17-09-2016 11
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 1
Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 5 04-09-2016 4
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 7
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 2
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 20-08-2016 2
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 5 02-07-2016 7
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 5 25-06-2016 12
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 5 18-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 19
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 5 29-05-2016 2
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2016 12
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 5 21-05-2016 10
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 5 15-05-2016 3
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 14-05-2016 6
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 30-04-2016 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2016 4
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 23-04-2016 2
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2016 1
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 5 16-04-2016 15
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 2
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 09-04-2016 5
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 5 28-03-2016 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 5 26-03-2016 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 19-03-2016 27
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 12-03-2016 17
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 18
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 19
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 27-12-2015 1
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 13
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 13-12-2015 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 6
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 3
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 5 05-12-2015 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 12
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 22-11-2015 2
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 8
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 20
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 08-11-2015 19
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 01-11-2015 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 15
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 18-10-2015 10
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 17-10-2015 10
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 1
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 4 13-09-2015 4
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 4 05-09-2015 1
Streetrace Havelte Kidsrace 02-09-2015 10
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 30-08-2015 3
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 15-08-2015 5
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 25-07-2015 4
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 22
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 04-07-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 9
4de Criterium Sappemeer Jeugd Cat. 4 31-05-2015 12
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 4 23-05-2015 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 14-05-2015 21
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 10-05-2015 8
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 4 09-05-2015 22
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2015 8
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 4 11-04-2015 6
Eierrace Jeugd Cat. 4 06-04-2015 16
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 28-03-2015 7
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 22-03-2015 18
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 21-03-2015 33
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 30
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 3 30-11-2014 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.