Sander Tullemans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2019 3
3de Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 08-09-2019 1
Limburg Cycling Jeugdcup Venlo Jeugd Cat. 4 01-09-2019 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 25-08-2019 20
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 18-08-2019 2
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 4 29-07-2019 7
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 14-07-2019 3
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 4 14-07-2019 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 30-06-2019 3
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 4
4de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 22-06-2019 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 16-06-2019 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 15-06-2019 23
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 5
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 4 02-06-2019 4
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 30-05-2019 13
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 8
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 4 15-05-2019 2
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 4 12-05-2019 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 11
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 04-05-2019 5
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2019 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 8
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 21-04-2019 7
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 14-04-2019 3
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 10
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 2
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-03-2019 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 5
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 30-09-2018 3
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 16-09-2018 3
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 09-09-2018 2
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 3 02-09-2018 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 5
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 19-08-2018 6
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 01-07-2018 3
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 3 23-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 6
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 16-06-2018 1
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 10-06-2018 2
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 03-06-2018 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 27-05-2018 4
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 19-05-2018 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 13-05-2018 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 2
2e Ton Dolmans jeugdronde Jeugd Cat. 3 29-04-2018 2
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 7
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 22-04-2018 5
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 9
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 6
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 26
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 01-04-2018 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 5
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 11
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 10-09-2017 5
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 03-09-2017 6
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 7
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 20-08-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 12
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 2 02-07-2017 6
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 7
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 2 25-06-2017 8
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 2 17-06-2017 6
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 2 11-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 28
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 2 04-06-2017 10
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 2 03-06-2017 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-05-2017 10
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 19
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 14-05-2017 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 11
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 12
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 17
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 2 02-04-2017 15
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 19-03-2017 13
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 1 25-09-2016 5
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 1 18-09-2016 7
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 20
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 12
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 21-08-2016 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.