Niels Jetten

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 14
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Amateurs/Sportklasse 04-11-2017 43
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 51
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-07-2017 10
Wielerronde van Zwanenburg De grote Drieluik HSC de Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2017 16
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-06-2017 45
Rabobank Wielerronde van Volendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2017 28
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Junioren 18-06-2017 6
DK Tijdrijden Noord Holland Junioren 10-05-2017 21
49e Wielerronde van 't Zand NH (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 07-05-2017 35
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 6
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 22-04-2017 57
Guldemond Ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-04-2017 53
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 27
44e Kermis Wielerronde van Assendelft (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-10-2016 30
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Junioren 26-06-2016 10
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junioren 16-05-2016 15
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junioren 11-05-2016 19
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-04-2016 49
Ronde van Waterland Nieuwelingen 13-09-2015 7
43e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 02-08-2015 19
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 10
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 14-06-2015 19
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 38
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 31
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 75
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 11
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 36
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 12-04-2015 24
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Nieuwelingen 05-04-2015 13
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 01-11-2014 15
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 20-09-2014 27
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 07-09-2014 24
Ronde van Uitgeest Nieuwelingen 29-06-2014 40
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 19
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 23
Ronde van Klein Zwitserland Nieuwelingen 24-05-2014 40
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 6
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 36
10e Wielerronde van Weesp Nieuwelingen 20-04-2014 16
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord- en Zuid-Holland Nieuwelingen 02-11-2013 19
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2013 18
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 16
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 9
Klompenronde Jeugd Cat. 7 14-09-2013 21
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 7 30-06-2013 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 37
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 31
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 01-06-2013 19
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 7 19-05-2013 11
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 04-05-2013 35
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 28-04-2013 15
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 28
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 23
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 11
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 14-04-2013 22
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 14
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 16-03-2013 29
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 06-10-2012 8
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 6 29-09-2012 11
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 19
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 40
Criterium Volendam Jeugd Cat. 6 08-07-2012 8
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 6 01-07-2012 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 14
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 21
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 19
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 27-05-2012 19
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 28
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 27
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 10
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 19
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 14
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 20
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 21
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2011 18
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 19
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 29
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 22
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 31
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 50
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 5 05-06-2011 14
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 15
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 31
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 5 29-05-2011 6
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 11
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 42
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 11
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 13
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 8
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 8
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 7
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 40
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 15
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 6
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 17
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 9
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 23
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 21
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 5
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 13
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 4
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 20-09-2009 10
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 9
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 9
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 21-06-2009 11
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 4
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 06-06-2009 10
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 6
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 12
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 19-04-2009 11
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 05-04-2009 8
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 21-03-2009 13
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 28-09-2008 8
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 22-06-2008 9
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 15-06-2008 7
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 08-06-2008 11
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-2 31-05-2008 10
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-05-2008 10
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 26

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.