Femke Reemeijer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
62e Tour de Junior Jeugd Cat. 6 22-07-2019 11
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2019 20
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 19
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 20
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 28-06-2019 20
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 32
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 26
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 01-06-2019 20
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 31
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 6 19-05-2019 14
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 11-05-2019 18
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 31
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 13-04-2019 24
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 07-04-2019 21
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 18-08-2018 10
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 07-07-2018 17
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 5 23-06-2018 24
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 35
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 19
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 52
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 5 26-05-2018 7
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 5 19-05-2018 13
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 19
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 21-04-2018 9
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 5 15-04-2018 16
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 12
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 02-04-2018 13
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 27
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 9
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 19
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 18-06-2017 20
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 37
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 4 21-05-2017 17
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 06-05-2017 15
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 29-04-2017 22
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 15-04-2017 19
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 20
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-04-2017 17
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 12
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 3 09-07-2016 13
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 26-06-2016 16
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-06-2016 30
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 3 14-05-2016 12
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-04-2016 28
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 3 24-04-2016 16
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 3 17-04-2016 15
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 14
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 03-04-2016 16
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 19-03-2016 14
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 30-08-2015 5
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 25-07-2015 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 27-06-2015 12
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 21-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 27
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 31-05-2015 3
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 17-05-2015 8
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 2 10-05-2015 9
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 25-04-2015 10
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 2 19-04-2015 9
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 10
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 21-03-2015 8
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 20-09-2014 10
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 18-05-2014 4
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 1 11-05-2014 9
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 9
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 1 03-05-2014 3
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 13-04-2014 3
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 1 06-04-2014 6
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 1 30-06-2013 12
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 23-06-2013 13
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 09-06-2013 7
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 1 05-06-2013 5
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 1 26-05-2013 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.