Max Mol

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Acht van Chaam Junioren 30-07-2014 43
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 11-06-2014 5
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Junioren 09-06-2014 12
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 56
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2014 166
58e Ronde van Werkendam Junioren 21-04-2014 49
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Junioren 05-04-2014 30
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 48
Ronde van Heusdenhout Junioren 01-09-2013 14
Bergomloop Simpelveld Junioren 18-08-2013 30
Ronde van Nootdorp Junioren 08-08-2013 4
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 115
80ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 29-06-2013 1
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-06-2013 5
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 15-06-2013 5
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 19-05-2013 61
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2013 67
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 103
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 100
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 17-05-2013 95
5e Tour de Leur Junioren 12-05-2013 14
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-04-2013 12
30e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 20-04-2013 19
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junioren 14-04-2013 6
criterium Steenbergen Junioren 07-04-2013 29
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 06-04-2013 16
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 17-03-2013 4
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Junioren 03-11-2012 14
75e kermisronde Nieuwelingen 06-09-2012 2
Klimomloop Wielersport Math Salden Nieuwelingen 25-08-2012 19
40e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 26-07-2012 8
Acht van Chaam Nieuwelingen 25-07-2012 4
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 01-07-2012 2
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 23-06-2012 19
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 38
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 09-06-2012 40
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuwelingen 28-05-2012 10
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 26-05-2012 62
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 20-05-2012 20
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 13-05-2012 41
Ronde van Lewedorp Nieuwelingen 12-05-2012 11
Omloop van Margraten Nieuwelingen 06-05-2012 5
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 51
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2012 27
Leisure World Zuiderzee ronde Nieuwelingen 07-04-2012 15
40e RABO Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 31-03-2012 7
Van Esch Tour Nieuwelingen 25-03-2012 5
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 73
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 12
56e Ronde van de Molen Nieuwelingen 02-10-2011 21
Ronde van Dongen Nieuwelingen 18-09-2011 22
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 25
74e kermisronde Nieuwelingen 08-09-2011 3
Ronde van Zundert Nieuwelingen 03-08-2011 26
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 4
38e ronde van Schaijk Nieuwelingen 26-06-2011 13
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2011 15
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Nieuwelingen 13-06-2011 38
41e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 11-06-2011 34
Ronde van Ginneken Nieuwelingen 29-05-2011 10
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 25-05-2011 26
70e Profronde van Made Nieuwelingen 01-05-2011 52
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 63
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 72
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 38
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 71
Nieuwelingen Veldrit GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 23-01-2011 42
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 19-09-2010 23
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 05-09-2010 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 27-06-2010 5
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2010 31
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 06-06-2010 2
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 05-06-2010 2
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 29-05-2010 3
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 27
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 34
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2010 13
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-04-2010 3
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 18-04-2010 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 11-04-2010 20
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-04-2010 3
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 16
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 03-01-2010 19
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 28-11-2009 10
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 14-11-2009 16
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 04-10-2009 13
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 27-09-2009 11
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 20-09-2009 16
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 21
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 6 04-07-2009 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 27
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 3
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 07-06-2009 4
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 06-06-2009 11
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 23
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 21-05-2009 23
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 16
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-05-2009 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 21
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 27
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 6 05-04-2009 25
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 23
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 6 04-01-2009 27
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-11-2008 7
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 15-11-2008 18
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-11-2008 11
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 6 25-10-2008 7
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 5 05-10-2008 9
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 28-09-2008 5
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 8
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 20-09-2008 9
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 14
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 25
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 4
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 22-06-2008 1
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 5 08-06-2008 2
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1 31-05-2008 17
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 26
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 17
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 5 12-05-2008 23
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 13-04-2008 18
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-04-2008 21
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 15
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 5 01-12-2007 6
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 5 24-11-2007 8
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 17-11-2007 11
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 14
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-09-2007 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 16-09-2007 2
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 4 09-09-2007 3
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2007 1
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 4 24-06-2007 4
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 17-06-2007 17
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 36
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 03-06-2007 1
Waranda jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2007 28
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 11 jaar 20-01-2007 9
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 6
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 4 28-10-2006 4
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 3 17-09-2006 2
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 20-08-2006 4
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 25-06-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 2 24-06-2006 2
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 2 18-06-2006 1
9e Mol Klim Jeugd Cat. 2 04-06-2006 1
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2006 1
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 06-05-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2006 4
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 17-04-2006 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.