Robbert Rasenberg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Vestingcross Hulst Junioren 18-02-2018 22
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Junioren 12-11-2017 14
Ronde van Dongen Nieuwelingen 24-09-2017 7
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 20
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 25
14 e Ronde van Ameide Nieuwelingen 16-09-2017 6
62ste Ster van Berkel Nieuwelingen 09-09-2017 5
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 03-09-2017 14
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 32
69e Ronde van Zundert Nieuwelingen 02-08-2017 14
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 24
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 42
43e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 09-07-2017 26
Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 02-07-2017 17
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 32
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 28-05-2017 17
14e jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 06-05-2017 7
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 41
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 40
Ronde van Dongen Nieuwelingen 25-09-2016 5
12 e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 24-09-2016 22
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 15
13e Ronde van Ameide Nieuwelingen 17-09-2016 10
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 22
79e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 08-09-2016 18
61 Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 07-08-2016 6
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 03-08-2016 3
37e Draai van de Kaai Nieuwelingen 01-08-2016 4
44e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2016 11
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 20
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 12
66 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 23-07-2016 7
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 3
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 8
43 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 09-07-2016 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 7
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 16
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 14
34e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2016 9
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 19-06-2016 7
Ronde van de Rijen Nieuwelingen 05-06-2016 13
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 69
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 8
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 13
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 12
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 18-05-2016 15
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 20
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 15-05-2016 12
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 01-05-2016 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 11
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 14
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 22
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 13
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 43
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2016 8
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 4
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 31
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 33
4e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 14-11-2015 30
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 24
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 35
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-10-2015 26
7e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 03-10-2015 25
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 13
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 40
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 13-09-2015 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2015 17
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 05-09-2015 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 7
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 7 16-08-2015 2
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 7 25-07-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 16
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 28-06-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 7
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 18
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 12
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 7 30-05-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 13
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 23-05-2015 11
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2015 5
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 16-05-2015 1
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 7 14-05-2015 5
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 10-05-2015 9
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 09-05-2015 14
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 7 19-04-2015 13
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 18-04-2015 9
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 12-04-2015 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 19
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 04-04-2015 3
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 22-03-2015 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 20
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2014 11
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 20-12-2014 10
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 7 13-12-2014 14
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 07-12-2014 10
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 12
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2014 6
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 14
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 7
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 26-10-2014 6
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 11
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 19-10-2014 8
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 18-10-2014 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 6
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 6 28-09-2014 4
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 6 21-09-2014 4
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 6 20-09-2014 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 5
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 13-09-2014 4
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 5
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 12
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 7
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 29-08-2014 7
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 3
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 8
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 5
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 6 15-08-2014 1
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 4
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 4
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 1
Wielerweekend Buchten Jeugd Cat. 6 21-06-2014 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 20
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 42
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2014 6
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 13
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 9
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 6
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 6 18-05-2014 2
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 10-05-2014 2
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 14
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 6 03-05-2014 4
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 12
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 10
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 12
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 20-04-2014 7
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 23
Criterium Jeugd Cat. 6 06-04-2014 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 5
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 18
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 17
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 17
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 17
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 13
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 17
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 15-12-2013 12
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 18
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 18
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 01-12-2013 17
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 19
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 14
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 27
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 22
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 19
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 3
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 6
Rabo jeugd omnium BBC Jeugd Cat. 5 15-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 5
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 22
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 6
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 16-08-2013 5
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 16
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 19
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 3
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 10
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2013 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 6
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 27
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 5 02-06-2013 7
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2013 7
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 13
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 25-05-2013 14
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 2
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 5 19-05-2013 1
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 8
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 16
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 17
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 20
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 11
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 9
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 12
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-04-2013 7
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 30
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 13
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 20
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 17
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 22
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 21
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 19
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 09-12-2012 18
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 11
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 21
pietencross Jeugd Cat. 5 25-11-2012 12
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 15
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 16
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 07-10-2012 10
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 30-09-2012 6
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 11
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 4 20-09-2012 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 4
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 01-09-2012 4
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 4 19-08-2012 5
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 12
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 11
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 12
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 14
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 12
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 20-05-2012 2
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 23
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 9
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 10
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 9
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 7
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 5
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2012 14
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 12
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 16
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 16
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 07-01-2012 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 20
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 11
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 10
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 17
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 8
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 4
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 16-07-2011 4
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 14
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 7
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 5
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 30
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-06-2011 6
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 3 05-06-2011 4
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 3 04-06-2011 5
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 6
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 11
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 6
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 5
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 11
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 14
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 18-12-2010 20
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 17
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 12
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 21
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 26-09-2010 11
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 15
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 2 12-09-2010 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 11
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 29-08-2010 12
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 17-07-2010 7
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 04-07-2010 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 11
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 26-06-2010 7
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 12
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 13-06-2010 12
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 12-06-2010 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 7
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 10
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 25
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 12
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2010 9
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 8
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 13
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 15
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 04-04-2010 12
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 23
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 12
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 12
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 2 14-03-2010 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.