Babette Wolf

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 22-09-2019 6
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes Eindklassement 15-09-2019 8
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 15-09-2019 16
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 14-09-2019 10
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 14-09-2019 16
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 13-09-2019 5
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 1
7e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 01-09-2019 3
European Junior Cycling Tour Assen Nieuweling-Meisjes 29-07-2019 5
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuweling-Meisjes Bergklassement 21-07-2019 2
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuweling-Meisjes 21-07-2019 3
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 7
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 15
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 4
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 4
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 1
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 5
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 4
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 20-04-2019 7
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 1
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 31
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 20-01-2019 5
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 3
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 2
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 2
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 1
NK Baan Teamsprint Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 2
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 5
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 6 01-09-2018 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 4
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 18-08-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 2
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 3
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 3
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 7
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 25
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 2
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 3
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 3
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 5
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 1
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 1
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 1
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 1
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 26-08-2017 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 3
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 02-07-2017 1
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 2
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 3
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 2
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 13-05-2017 3
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 29-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 4
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 5 02-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 3
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 4
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 3
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 4
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 13
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 5 10-12-2016 2
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 15
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 16
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 20
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 9
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 1
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2016 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 7
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 3
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 2
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 14
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 3
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 3
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 3
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 4
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 2
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 7
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 5
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 3
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 1
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-05-2015 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 4
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 1
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2015 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 1
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 7
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 3
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 4
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 21
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2014 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 4
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 3 24-08-2014 10
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 05-07-2014 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 2
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 21-06-2014 4
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 14-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 2
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2014 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 18-05-2014 1
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 10-05-2014 2
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 03-05-2014 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 21-04-2014 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-04-2014 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 06-04-2014 2
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 4
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 1
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 01-09-2013 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 31-08-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 1
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 13-07-2013 2
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 29-06-2013 2
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 22-06-2013 1
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 1
Klimomnium Jeugd Cat. 1 02-06-2013 2
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2013 1
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 25-05-2013 2
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 19-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 12-05-2013 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 09-05-2013 1
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-05-2013 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 04-05-2013 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-04-2013 2
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 1 20-04-2013 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 14-04-2013 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 13-04-2013 2
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 07-04-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-04-2013 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-03-2013 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2012 6
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 15-09-2012 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 09-09-2012 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2012 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 02-09-2012 2
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 01-09-2012 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 4
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 1 28-07-2012 4
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 15-07-2012 2
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 07-07-2012 3
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 01-07-2012 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 24-06-2012 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 17-06-2012 4
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 16-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 09-06-2012 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-06-2012 4
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 1 28-05-2012 4
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 26-05-2012 3
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 1 20-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-05-2012 1
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 13-05-2012 3
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 12-05-2012 2
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 06-05-2012 2
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 05-05-2012 2
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 1 30-04-2012 1
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 21-04-2012 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 15-04-2012 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 14-04-2012 2
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 1 09-04-2012 2
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2012 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 01-04-2012 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.