Jeroen Krimpen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Olympia's Tour Beloften 20-10-2019 25
Olympia's Tour Beloften Eindklassement 20-10-2019 51
Olympia's Tour Beloften 19-10-2019 65
Olympia's Tour Beloften 18-10-2019 35
Olympia's Tour Beloften 17-10-2019 62
50e Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 29-09-2019 28
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 15-09-2019 92
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 15-09-2019 38
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2019 63
Wielerronde van Zuidland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2019 30
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 03-07-2019 47
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 19-06-2019 80
District Kampioenschap Midden Beloften 10-06-2019 6
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 146
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 54
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 153
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 153
CCM - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 05-06-2019 68
Ronde van Kortenhoef (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-05-2019 14
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 82
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 17
TC - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 10-02-2019 30
TC - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 29-12-2018 42
TC - Deining Strandrace Licentiehouders Mannen 16-12-2018 37
TC - KMC Dijk tot Dijkrace Licentiehouders Mannen 02-12-2018 46
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 20
TC - MTB Beachrace Hvh- Den Helder Licentiehouders Mannen 28-10-2018 66
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 56
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 23-09-2018 41
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 57
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 30
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 110
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 18
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 16
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 86
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 34
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 70
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 43
District Kampioenschap Midden Beloften 21-05-2018 16
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Beloften 08-05-2018 4
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 68
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 109
Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 28
45 e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 24
E-Payroll Westland MTB Beach Challenge Licentiehouders Mannen 28-01-2018 30
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 2
Residence Valkenburg Klim Classic 2017 Junioren 20-08-2017 28
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Junioren 16-07-2017 11
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 5
7e Klimomloop van Ulestraten Junioren 02-07-2017 44
NK Tijdrijden Junioren 21-06-2017 16
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 36
District Kampioenschap Midden Junioren 05-06-2017 3
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men Eindklassement 21-05-2017 82
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 21-05-2017 77
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 134
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 127
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 166
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 6
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 09-05-2017 3
Ronde van Gelderland 2017 Junioren Junior Men 17-04-2017 32
TC 3 - Paal 17 Strandrace Diverse Licentiecategorieen 19-11-2016 58
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 7
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Diverse Licentiecategorieen 30-10-2016 61
Ronde van Uithoorn Junioren 04-09-2016 14
Open Utrechts Tijdrit Kampioenschap (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-08-2016 56
Valkenburg Klim Classic Junioren 21-08-2016 43
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 26
41e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 02-07-2016 10
53e Ronde van Honselersdijk Junioren 30-06-2016 12
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 19-06-2016 3
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 14-06-2016 9
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 35
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 31
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 39
46e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2016 51
District Kampioenschap Midden Junioren 16-05-2016 16
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 36
Paal17 MTB Strandrace Texel Diverse Licentiecategorieen 21-11-2015 85
4e Nationale Veldrit Rhenen Junioren 14-11-2015 14
DK Veldrijden MIDDEN Junioren 31-10-2015 7
Rabocyclocross van Lierop Junioren 24-10-2015 19
15e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 20-10-2015 17
7e Veldrit van Montfoort Junioren 03-10-2015 13
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 27-09-2015 20
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 20-09-2015 3
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuwelingen 13-09-2015 17
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 46
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 30-08-2015 17
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 15
Ronde van Vreeland Nieuwelingen 22-08-2015 9
65 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 18-07-2015 24
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 50
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 05-07-2015 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Nieuwelingen 27-06-2015 6
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 21-06-2015 12
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 13-06-2015 21
Domrenner Klimtijdrit P+R De Uithof Diverse Licentiecategorieen 06-06-2015 8
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 02-06-2015 11
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 14
District Kampioenschap Midden op de weg Nieuwelingen 25-05-2015 12
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 18
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 64
Castricum-Camperduin-Castricum Diverse Licentiecategorieen 15-03-2015 50
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 44
Koga MTB Beachrace Zeeland Basisleden Mannen 25-01-2015 47
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 35
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 23
4e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 27-12-2014 16
22e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 20-12-2014 11
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 19
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 19
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 18
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 19
EVM19 Wielerevent Maurik Nieuwelingen 08-11-2014 15
DK Veldrijden Midden + DK Jeugd Veldrijden Midden Nieuwelingen 01-11-2014 6
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-10-2014 18
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 21-10-2014 29
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 18-10-2014 14
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 8
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 05-10-2014 23
6e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 04-10-2014 10
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 28-09-2014 11
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 06-09-2014 100
32e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 28-06-2014 32
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 09-06-2014 23
Ronde van Klein Zwitserland Nieuwelingen 24-05-2014 9
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 19-05-2014 18
10e Wielerronde van Weesp Nieuwelingen 20-04-2014 20
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 07-12-2013 27
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 30-11-2013 40
District Kampioenschap Veldrijden Midden Nieuwelingen 02-11-2013 8
5e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2013 25
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 7 01-06-2013 23
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 7 04-05-2013 5
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 7 04-05-2013 7
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 7 22-12-2012 18
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 29
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 56
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 49
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 27-05-2012 6
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 12-05-2012 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 42
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 28
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 26
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 24
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 30
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 25
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 15
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 5 14-05-2011 4
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 18
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2011 28
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Jeugd Cat. 4 26-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 28
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 30-05-2010 2
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 10
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 11
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 04-04-2010 7
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 13
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 13
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 22
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 09-05-2009 8
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 17
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 12
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 12-04-2009 8
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 2 22-06-2008 7
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 08-06-2008 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.