Bo Planken

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 49
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 09-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 17
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 7 19-05-2018 4
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 6
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 21-04-2018 7
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 7 15-04-2018 4
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 6
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 02-04-2018 9
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 14
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 31
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 24-06-2017 7
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 18-06-2017 13
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 23
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-05-2017 14
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 16
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 13-05-2017 9
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 14
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 16-04-2017 4
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 8
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 8
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 2
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 6
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 11
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 8
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 7
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 26-06-2016 5
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 6
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 13
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 6
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 14
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 07-05-2016 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 6
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 5
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 17
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 7
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 4
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 21
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 4
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 21-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 15
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 4 13-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 22
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 31-05-2015 7
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 11
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 15
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 15
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 7
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 12
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 4
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-03-2015 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 20-09-2014 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 12
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 18-05-2014 9
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 03-05-2014 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 19
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 10
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 13-04-2014 5
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 15
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2013 4
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 21-09-2013 3
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 2 15-09-2013 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 15-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 12
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 2 05-06-2013 3
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 2 26-05-2013 4
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 2 19-05-2013 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-04-2013 6
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 2 27-04-2013 5
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 20-04-2013 6
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 2 14-04-2013 4
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 07-04-2013 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 16-03-2013 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.