Bas Ottevanger

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 19-06-2019 81
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 89
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 96
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 108
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 40
Wielerronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 25-05-2019 43
78e profronde van Made Professionals 11-05-2019 22
Arno Wallaard memorial M_ELITE 20-04-2019 121
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 23-03-2019 15
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 68
SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 16-02-2019 14
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 107
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 21
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 67
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 79
38e Profronde van Oostvoorne Professionals 09-08-2018 27
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 23
46e Wielerronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2018 5
46e Editie Profronde Westland Professionals 02-08-2018 17
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 15
Rabo Paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 25-07-2018 29
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 11
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 35
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 25
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 14
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 6
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 38
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 10
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 54
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 78
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 19
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 12
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 17
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 117
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 30-12-2017 10
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 29-12-2017 13
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 28-12-2017 11
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Mannen/Beloften 23-12-2017 10
Wieler 3 daagse Alkmaar Elite-Mannen/Beloften 28-09-2017 9
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 16
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 32
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 14
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 18
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 29
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 93
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 119
37e Profwielerronde van Oostvoorne Professionals 03-08-2017 16
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2017 13
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 62
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 46
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 10
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 30
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 42
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Mannen/Beloften 18-12-2016 9
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Mannen/Beloften 17-12-2016 8
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Mannen/Beloften 16-12-2016 10
NK Tijdrijden Junioren 22-06-2016 34
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 52
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 11
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 10
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 14
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 5
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 10
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 2
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 5
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 10
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 3
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 20-12-2015 3
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junioren 05-12-2015 1
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junioren 05-12-2015 1
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 3
Officieus open NK derny junioren Junioren 14-11-2015 5
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 14
43e Wateringse Wielerdag Junioren 30-07-2015 5
66e Ronde van Poeldijk Junioren 26-07-2015 4
82ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 04-07-2015 2
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 15
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 57
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 6
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 5
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 11
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 12
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 27-05-2015 4
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 24-05-2015 13
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2015 8
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 2
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 60
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 20
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 17-05-2015 46
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 10
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 3
44e Omloop van Noord West Overijssel Junioren 28-03-2015 32
NK Baanwielrennen Junioren 29-12-2014 1
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 4
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 2
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 1
NK Baanwielrennen Junioren 27-12-2014 6
NK Omnium - Sprint - Keirin Junioren 29-11-2014 1
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Junioren 09-11-2014 1
Officieus NK Derny Vrouwen-Junioren-Amateurs/Sportklasse Junioren 18-10-2014 1
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 31-08-2014 12
Math Salden Klimcriterium Nieuwelingen 30-08-2014 5
65e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 26-08-2014 5
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 14
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 2
40e Ronde van De Lier Nieuwelingen 19-08-2014 6
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 45
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 45
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 03-08-2014 4
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen Bergklassement 03-08-2014 1
49e Ronde van Philippine Nieuwelingen 20-07-2014 1
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 14-07-2014 4
Geonius ronde van Schinnen Nieuwelingen 13-07-2014 2
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 48
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 06-07-2014 17
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 6
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 22-06-2014 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 11-06-2014 2
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 9
Bergcriterium Nieuwelingen 25-05-2014 6
40e Ronde van Groot-Ammers Nieuwelingen 24-05-2014 2
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 17-05-2014 2
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 26
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 10
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 71
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 3
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 12-04-2014 5
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 2
MeeĆ¹s Race Nieuwelingen 30-03-2014 89
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 3
International Contest Juniors Junioren 12-01-2014 8
International Contest Juniors Junioren 12-01-2014 17
International Contest Juniors Junioren 11-01-2014 12
International Contest Juniors Junioren 11-01-2014 16
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 2
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 6
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 28-12-2013 4
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 1
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 1
10e Ronde van Ameide Nieuwelingen 21-09-2013 10
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 07-09-2013 33
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 36
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 08-08-2013 2
41e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 04-08-2013 1
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 31-07-2013 1
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 28-07-2013 7
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 10
63e Ronde van Ochten Nieuwelingen 20-07-2013 5
52e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 17-07-2013 8
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 4
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 12
4e Midzomeravondronde Groot-Ammers Nieuwelingen 15-06-2013 23
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 05-06-2013 4
Omloop van Exel Nieuwelingen 02-06-2013 7
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 13
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 20-05-2013 5
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 18-05-2013 3
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 23
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 08-05-2013 5
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2013 12
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 1
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuwelingen 28-04-2013 2
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 18
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 14
47e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 01-04-2013 14
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 6
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuwelingen 10-02-2013 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2012 3
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 4
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 7 19-08-2012 1
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 17-08-2012 3
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 07-07-2012 7
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 04-07-2012 6
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 1
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 23-06-2012 10
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 5
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 16-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-06-2012 10
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 7 26-05-2012 11
RABO Komtoer Jeugd Cat. 7 13-05-2012 2
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2012 2
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 3
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 05-05-2012 5
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 29-04-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 21
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2012 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2012 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 14-04-2012 11
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 6
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 07-04-2012 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 47
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 14
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 4
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 17-09-2011 9
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 15
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 11
Kermisronde Jeugd Cat. 6 19-08-2011 6
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 6
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 6 09-07-2011 11
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2011 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 10
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2011 19
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 44
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 6 05-06-2011 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 04-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 8
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 12
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 48
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 2
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 27-05-2011 4
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 6
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 6 21-05-2011 15
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 15-05-2011 3
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 5
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 11
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 6 17-04-2011 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-04-2011 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 9
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 9
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 26-09-2010 16
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 5
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 11
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 29-08-2010 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 12
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 10-08-2010 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 23
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 5 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 31
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 06-06-2010 9
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 12
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 25
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 14
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 20
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 18-04-2010 5
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 5
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 7
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 6
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 20
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 9
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 20-03-2010 4
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 13
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 3
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 4 13-09-2009 11
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 9
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 9
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 13
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 18
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 21-06-2009 3
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 17
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 7
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 10
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 24-05-2009 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 17-05-2009 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 9
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 20
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2009 3
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 4
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 5
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 6
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 15
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 10
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 12
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 30
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 23
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 15-06-2008 8
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 08-06-2008 12
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 24
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 23
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 16
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 27

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.