Bas Ottevanger

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 107
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 21
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 67
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 79
38e Profronde van Oostvoorne Professionals 09-08-2018 27
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 23
46e Wielerronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2018 5
46e Editie Profronde Westland Professionals 02-08-2018 17
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 15
Rabo Paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 25-07-2018 29
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 11
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 35
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 25
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 14
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 6
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 38
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 10
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 54
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 78
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 19
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 12
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 17
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 117
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 30-12-2017 10
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 29-12-2017 13
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 28-12-2017 11
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Mannen/Beloften 23-12-2017 10
Wieler 3 daagse Alkmaar Elite-Mannen/Beloften 28-09-2017 9
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 16
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 32
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 14
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 18
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 29
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 119
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 93
37e Profwielerronde van Oostvoorne Professionals 03-08-2017 16
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2017 13
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 62
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 46
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 10
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 30
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 42
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Mannen/Beloften 18-12-2016 9
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Mannen/Beloften 17-12-2016 8
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Mannen/Beloften 16-12-2016 10
NK Tijdrijden Junioren 22-06-2016 34
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 52
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 11
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 10
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 14
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 5
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 10
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 2
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 5
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 10
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 3
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 20-12-2015 3
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junioren 05-12-2015 1
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junioren 05-12-2015 1
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 3
Officieus open NK derny junioren Junioren 14-11-2015 5
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 14
43e Wateringse Wielerdag Junioren 30-07-2015 5
66e Ronde van Poeldijk Junioren 26-07-2015 4
82ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 04-07-2015 2
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 15
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 57
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 5
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 6
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 11
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 12
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 27-05-2015 4
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2015 8
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 24-05-2015 13
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 60
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 2
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 20
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 17-05-2015 46
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 10
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 3
44e Omloop van Noord West Overijssel Junioren 28-03-2015 32
NK Baanwielrennen Junioren 29-12-2014 1
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 4
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 2
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 1
NK Baanwielrennen Junioren 27-12-2014 6
NK Omnium - Sprint - Keirin Junioren 29-11-2014 1
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Junioren 09-11-2014 1
Officieus NK Derny Vrouwen-Junioren-Amateurs/Sportklasse Junioren 18-10-2014 1
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 31-08-2014 12
Math Salden Klimcriterium Nieuwelingen 30-08-2014 5
65e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 26-08-2014 5
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 14
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 2
40e Ronde van De Lier Nieuwelingen 19-08-2014 6
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 45
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 45
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen Bergklassement 03-08-2014 1
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 03-08-2014 4
49e Ronde van Philippine Nieuwelingen 20-07-2014 1
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 14-07-2014 4
Geonius ronde van Schinnen Nieuwelingen 13-07-2014 2
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 48
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 06-07-2014 17
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 6
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 22-06-2014 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 11-06-2014 2
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 9
Bergcriterium Nieuwelingen 25-05-2014 6
40e Ronde van Groot-Ammers Nieuwelingen 24-05-2014 2
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 17-05-2014 2
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 26
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 10
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 71
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 3
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 12-04-2014 5
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 2
MeeĆ¹s Race Nieuwelingen 30-03-2014 89
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 3
International Contest Juniors Junioren 12-01-2014 17
International Contest Juniors Junioren 12-01-2014 8
International Contest Juniors Junioren 11-01-2014 16
International Contest Juniors Junioren 11-01-2014 12
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 2
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 6
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 28-12-2013 4
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 1
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 1
10e Ronde van Ameide Nieuwelingen 21-09-2013 10
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 07-09-2013 33
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 36
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 08-08-2013 2
41e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 04-08-2013 1
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 31-07-2013 1
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 28-07-2013 7
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 10
63e Ronde van Ochten Nieuwelingen 20-07-2013 5
52e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 17-07-2013 8
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 4
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 12
4e Midzomeravondronde Groot-Ammers Nieuwelingen 15-06-2013 23
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 05-06-2013 4
Omloop van Exel Nieuwelingen 02-06-2013 7
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 13
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 20-05-2013 5
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 18-05-2013 3
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 23
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 08-05-2013 5
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2013 12
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 1
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuwelingen 28-04-2013 2
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 18
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 14
47e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 01-04-2013 14
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 6
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuwelingen 10-02-2013 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2012 3
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 4
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 7 19-08-2012 1
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 17-08-2012 3
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 07-07-2012 7
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 04-07-2012 6
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 1
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 23-06-2012 10
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 5
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 16-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-06-2012 10
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 7 26-05-2012 11
RABO Komtoer Jeugd Cat. 7 13-05-2012 2
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2012 2
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 3
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 05-05-2012 5
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 29-04-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 21
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2012 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2012 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 14-04-2012 11
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 6
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 07-04-2012 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 47
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 14
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 4
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 17-09-2011 9
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 15
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 11
Kermisronde Jeugd Cat. 6 19-08-2011 6
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 6
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 6 09-07-2011 11
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2011 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 10
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2011 19
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 44
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 6 05-06-2011 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 04-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 8
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 12
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 48
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 2
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 27-05-2011 4
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 6
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 6 21-05-2011 15
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 15-05-2011 3
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 5
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 11
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 6 17-04-2011 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-04-2011 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 9
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 9
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 26-09-2010 16
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 5
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 11
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 29-08-2010 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 12
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 10-08-2010 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 23
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 5 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 31
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 06-06-2010 9
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 12
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 25
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 14
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 20
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 18-04-2010 5
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 5
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 7
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 6
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 20
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 9
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 20-03-2010 4
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 13
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 3
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 4 13-09-2009 11
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 9
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 9
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 13
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 18
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 21-06-2009 3
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 17
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 7
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 10
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 24-05-2009 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 17-05-2009 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 9
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 20
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2009 3
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 4
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 5
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 6
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 15
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 10
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 12
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 30
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 23
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 15-06-2008 8
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 08-06-2008 12
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 24
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 23
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 16
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 27