Piotr Havik

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Overijssel M_ELITE 04-05-2019 3
Arno Wallaard memorial M_ELITE 20-04-2019 6
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 17-04-2019 80
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-04-2019 6
Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 10
Volta Limburg Classic M_ELITE 06-04-2019 10
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 23-03-2019 2
Ronde van Drenthe M_ELITE 17-03-2019 19
Tacx Pro Classic/Ronde van Zeeland & NK Wattmeister M_ELITE 13-10-2018 14
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 09-09-2018 16
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 13
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 17
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 1
46e Editie Profronde Westland Professionals 02-08-2018 23
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 22
Daags na de Tour Professionals 30-07-2018 18
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 19
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 01-07-2018 10
NK Tijdrijden Elite-Mannen 27-06-2018 13
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 1
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 4
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 35
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 3
District Kampioenschap Zuid-Holland Elite-Mannen 21-05-2018 5
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 20
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 1
56e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen ZC/Beloften 10-05-2018 11
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 22
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 28-04-2018 32
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 64
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 6
62e Ronde van Werkendam Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 13
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2018 29
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 28
HLB Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 19
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 65
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 49
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 6
62e Raboprofronde van Zevenbergen Professionals 06-08-2017 13
37e Profwielerronde van Oostvoorne Professionals 03-08-2017 19
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 15
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 19
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 21
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Professionals 27-07-2017 15
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 2
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 1
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 30-06-2017 2
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 10
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 25-06-2017 22
NK Tijdrijden Elite-Mannen 21-06-2017 13
Specialized wielerronde van Didam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2017 8
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 04-06-2017 18
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 28-05-2017 1
55e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 6
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Elite-Mannen 24-05-2017 1
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 5
Haagse Wielerdag (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-04-2017 1
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 3
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 18
Ronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 1
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 18-03-2017 5
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 43
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 29
9e Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 04-09-2016 60
KOGA Slag om Norg M_ELITE 14-08-2016 14
61 Raboprofronde van Zevenbergen Professionals 07-08-2016 17
37e Draai van de Kaai Professionals 01-08-2016 12
Spektakel van Steenwijk Professionals 30-07-2016 12
44e Wateringse Wielerdag Professionals 28-07-2016 9
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 26
NK Tijdrijden Beloften 22-06-2016 9
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Beloften 18-05-2016 2
64ste Ronde van Overijssel M_ELITE 14-05-2016 27
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 30-04-2016 7
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 3
Energiewacht Ronde van Drenthe M_ELITE 12-03-2016 37
56e Craft Ster van Zwolle M_ELITE 05-03-2016 149
Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder DIVLIC 01-11-2015 15
43e Kermis Wielerronde van Assendelft (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-10-2015 6
53e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 7
Ronde van Noordwijkerhout (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-09-2015 13
Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 06-09-2015 16
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Professionals 03-08-2015 12
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 20-06-2015 62
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2015 113
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2015 120
1ste Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 30-05-2015 10
Olympia's 3M Tour M_ELITE 17-05-2015 40
Olympia's 3M Tour Elite Men Eindklassement 17-05-2015 11
Olympia's 3M Tour M_ELITE 16-05-2015 39
Olympia's 3M Tour M_ELITE 15-05-2015 33
Olympia's 3M Tour M_ELITE 14-05-2015 31
Olympia's 3M Tour M_ELITE 13-05-2015 4
Olympia's 3M Tour M_ELITE 12-05-2015 62
63ste Ronde van Overijssel M_ELITE 02-05-2015 60
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 25-04-2015 11
39ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 08-03-2015 55
55e Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 28-02-2015 22
18e Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 10-08-2014 24
Ridderronde Maastricht (incl. Tandemwedstrijd) Professionals 06-08-2014 20
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 3
NK Tijdrijden Beloften 25-06-2014 29
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 22-06-2014 40
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 22-06-2014 21
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 21-06-2014 27
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 20-06-2014 82
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 19-06-2014 67
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2014 93
40e Ronde van Groot-Ammers (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-05-2014 4
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Beloften 21-05-2014 3
62ste Ronde van Overijssel M_ELITE 03-05-2014 4
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 28-06-2013 4
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Beloften 20-05-2013 6
7e Omloop van Hierden Elite-Mannen/Beloften 27-04-2013 2
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junioren 17-06-2012 19
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 06-06-2012 26
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2012 2
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 20-05-2012 2
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 35
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 8
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 9
DK tijdrijden Zuid-Holland Junioren 16-05-2012 4
KNWU tijdritcompetitie 2 Zuid-Schermer Junioren 28-04-2012 8
EK Weg Offida Junioren 14-07-2011 37
62e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 26-06-2011 19
59e Ronde van Gouda Junioren 21-06-2011 4
NK Tijdrijden Beloften & 15-18 jarigen Junioren 08-06-2011 12
13e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2011 Junioren 22-05-2011 4
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Noord-en Zuid-Holland voor Vrouwen Junioren 11-05-2011 3
Omloop van Margraten Junioren 08-05-2011 7
Nederlands Kampioenschap Mountainbike Nieuwelingen 17-07-2010 1
12e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2010 Nieuwelingen 30-05-2010 1
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Nieuwelingen 08-05-2010 2
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 34
Noordelijke ATB Trophy Nieuwelingen 18-04-2010 2
Bike-zone Rijswijkse wieleronde Nieuwelingen 27-03-2010 1
14e Wollebrand Mountainbike Wedstrijd Nieuwelingen 21-03-2010 2
NK Veldrijden 2010 Nieuwelingen 10-01-2010 5
Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2010 6
7e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 27-12-2009 2
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 20-12-2009 2
17e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 19-12-2009 4
Rabo veldrit weekend van Moergestel Nieuwelingen 06-12-2009 8
Mini GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 14-11-2009 9
Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 07-11-2009 9
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 01-11-2009 5
Regiokampioenschappen Districten Noord en Zuid-Holland Nieuwelingen 31-10-2009 2
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-08-2009 10
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 05-08-2009 2
Nissim Yabo Bike Trophy Nieuwelingen 21-06-2009 4
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 20-06-2009 28
11e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2009 Nieuwelingen 14-06-2009 8
Districtskampioenschap Zuid-Holland + Regiokampioenschap elite vrouwen/vrouwen-B Noord- en Zuid-Holland. Nieuwelingen 01-06-2009 18
Ronde van Stolwijk Nieuwelingen 30-05-2009 6
Stappenbelt MTB Trophy - LJC & Merida Benelux Cup Nieuwelingen 17-05-2009 8
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Vrouwen, Junior-Vrouwen en Nieuweling-Meisjes NH en ZH Nieuwelingen 13-05-2009 8
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 23
NK Veldrijden Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 24-01-2009 14
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 18-01-2009 10
16e Veldrit Wijkpark Molenvliet Nieuwelingen 21-12-2008 8
Regiokampioenschap Veldrijden N-H/Z-H Nieuwelingen 01-11-2008 5
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 06-07-2008 1
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 7 22-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 14 jaar 14-06-2008 9
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 7-1 11-05-2008 13
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 20-04-2008 1
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 13-04-2008 2
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 12-04-2008 3
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 7 06-04-2008 1
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 14 jaar Categorie 7 15-03-2008 1
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 13-01-2008 1
JSW Almelo Jeugd Cat. 7 05-01-2008 1
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 7 29-12-2007 1
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 7 23-12-2007 2
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 7 22-12-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 7 16-12-2007 1
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 09-12-2007 1
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 7 08-12-2007 1
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 7 02-12-2007 1
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 7 01-12-2007 1
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 7 24-11-2007 2
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 17-11-2007 2
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 7 10-11-2007 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 04-11-2007 1
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2007 3
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 27-10-2007 1
JSW Yerseke Jeugd Cat. 7 20-10-2007 1
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 01-09-2007 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 19-08-2007 6
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 12-08-2007 2
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 7 08-07-2007 9
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 7 01-07-2007 6
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 7 24-06-2007 3
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-06-2007 3
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 7 09-06-2007 3
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 03-06-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd : 4e Ronde Wheelerplanet Jeugd Cat. 7 26-05-2007 7
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 7 17-05-2007 7
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 13-05-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 29-04-2007 9
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 21-04-2007 5
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 7 15-04-2007 6
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 14-04-2007 5
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 7 09-04-2007 15
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 07-04-2007 15
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 7 01-04-2007 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 14 jaar 20-01-2007 4
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 7 13-01-2007 5
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 7 07-01-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 06-01-2007 7
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 23-12-2006 7
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 7 17-12-2006 3
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 7 16-12-2006 2
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 7 10-12-2006 5
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 7 02-12-2006 3
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2006 4
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 25-11-2006 6
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 18-11-2006 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 12-11-2006 8
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 7 11-11-2006 7
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 05-11-2006 3
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 04-11-2006 1
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 7 28-10-2006 6
Zandbosch cross Jeugd Cat. 7 22-10-2006 5
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 7 14-10-2006 5
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 6 18-06-2006 7
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 6 28-05-2006 5
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 6 26-05-2006 6
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 14-05-2006 5
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 15-04-2006 7
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 01-04-2006 4
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 4 11-12-2005 2
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 4 03-12-2005 3
1e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 06-11-2005 2
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 05-11-2005 6
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 04-09-2005 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2005 3
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 21-08-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-07-2005 2
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 25-06-2005 2
3e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 19-06-2005 2
Jeugdavondcriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 04-06-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2005 2
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 3 22-05-2005 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 21-05-2005 1
9e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 3 15-05-2005 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2005 1
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2005 1
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 30-04-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 24-04-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 23-04-2005 1
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 3 17-04-2005 1
5e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 16-04-2005 2
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 10-04-2005 1
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-04-2005 2
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 03-04-2005 3
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 28-03-2005 1
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-03-2005 3
Zandbosch cross Jeugd Cat. 3 16-01-2005 3
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 3 15-01-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 3 09-01-2005 3
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 3 02-01-2005 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 26-12-2004 5
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 3 19-12-2004 2
25e Jeugdveldrit van Lieshout ofwel 5e Landelijk Jeugdveldrittoernooi van Lieshout Jeugd Cat. 3 12-12-2004 3
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 3 04-12-2004 6
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2004 9
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 27-11-2004 1
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 3 21-11-2004 3
10e Driebergse Veldrit Jeugd Cat. 3 20-11-2004 1
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 3 14-11-2004 4
Jeugd/Nw-meisjes/Jun-Vrouwen Omloop Jeugd Cat. 3 18-09-2004 4
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 04-07-2004 1
Ronde van Exloo en Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 26-06-2004 1
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 20-06-2004 1
7e IGAT Klimomnium Jeugd Cat. 2 06-06-2004 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 20-05-2004 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 2 16-05-2004 1
6e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 15-05-2004 3
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 30-04-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 24-04-2004 1
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 18-04-2004 2
8e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 11-04-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Almelo Jeugd Cat. 2 27-03-2004 1
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 2 17-01-2004 4
Zandboscross Jeugd Cat. 2 21-12-2003 1
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 2 06-12-2003 5
9e Veldrit van Driebergen Jeugd Cat. 2 15-11-2003 2
Van Heeswijk Landelijk Jeugd Toernooi Veldrijden (Schijndel) Jeugd Cat. 2 08-11-2003 3
Nat. Veldrit Zeelandse Bossen Jeugd Cat. 2 01-11-2003 3
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 2 21-09-2003 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2003 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 07-09-2003 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 31-08-2003 4
Jeugdronde Bergen op Zoom Jeugd Cat. 2 24-08-2003 4
Jeugdomnium van Cranevelt Jeugd Cat. 2 17-08-2003 1
Jeugdomnium Maassluis Jeugd Cat. 2 16-08-2003 2
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 13-07-2003 7
Parkwielerronde Afferden (LB) Jeugd Cat. 2 12-07-2003 4
Ronde van Aalten Jeugd Cat. 1 06-07-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi ; Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 29-06-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 28-06-2003 1
1e Rabobank Jeugdwielerronde van Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2003 1
District Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 21-06-2003 1
2e Jeugdwielerronde Gebroeders v.d. Donk Jeugd Cat. 1 15-06-2003 1
Jeugdronde van Honselerdijk Jeugd Cat. 1 07-06-2003 1
9e Jeugd Wielerronde van Veldhoven Jeugd Cat. 1 01-06-2003 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 18-05-2003 1
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 11-05-2003 3
5e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2003 1
25e Jubileum Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 03-05-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-04-2003 1
7e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 21-04-2003 1
Jeugdwedstrijd Rijswijk district ZH Jeugd Cat. 1 12-04-2003 2
17e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2003 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.