Julie Burgmans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-06-2016 12
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 33
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 34
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 55
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 65
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 41
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 10
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 6
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junior-Vrouwen 20-09-2015 4
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 6
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 28
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 6
Ronde van de Weebosch Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-09-2015 10
34e Wielerronde van Steensel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-08-2015 11
Mijl van Mares Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-08-2015 25
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 03-08-2015 17
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-07-2015 1
58e Kermisronde van Duizel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2015 15
Kermisronde Bergeijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-07-2015 13
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 2
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 2
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 3
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2015 33
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 15
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 42
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 46
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 7
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 10
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 2
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 7
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 17
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 55
Ronde van Oud Gastel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 19-04-2015 12
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 2
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 22
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 24
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 6
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 06-04-2015 2
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 7
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 6
34e Rabo Koepel Race Lierop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 95
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 5
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 6
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 11
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 35
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 30-08-2014 32
Rabobankronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-08-2014 9
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 24-08-2014 1
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-08-2014 25
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 5
Bosbergronde van Appelscha (Omloop 3000 m.) (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2014 10
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 30-07-2014 19
53e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 16-07-2014 8
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 5
81ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 28-06-2014 8
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 19
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 5
RK en DK Zuid Junior-Vrouwen 09-06-2014 8
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Junior-Vrouwen 28-05-2014 13
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 1
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 18-05-2014 8
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-05-2014 13
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 56
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 57
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 47
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 54
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 21-04-2014 4
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 5
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 13-04-2014 3
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Junior-Vrouwen 12-04-2014 3
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 5
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 14
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 4
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 7
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 5
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 11
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 10
Grote Prijs Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2013 7
36 Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 26-05-2013 16
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 5
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 4
5e Tour de Leur Nieuweling-Meisjes 12-05-2013 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 4
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 4
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 10
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 4
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 13
klimkoers Bocholtz Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 14
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 25
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 26-08-2012 24
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 20
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 21
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 13
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 06-06-2012 19
KNWU Tijdritcompetitie 3 Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2012 3
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 3
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 4
Districtkampioenschap Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 16-05-2012 5
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 10
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2012 4
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 3
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 12
Omloop van Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 10
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 35
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 6 10-09-2011 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 14
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 17
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 19-06-2011 20
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 12-06-2011 1
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 05-06-2011 10
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 6 28-05-2011 15
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 11
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 15-05-2011 13
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 9
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 1
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 15
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 Meisjes 03-04-2011 2
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 26-09-2010 21
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 5 12-09-2010 7
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 5 11-09-2010 4
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 05-09-2010 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 29-08-2010 25
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 3
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 5 11-07-2010 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 2
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 5 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 21
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 06-06-2010 1
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 30-05-2010 3
Baanomnium Jeugd Cat. 5 24-05-2010 2
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 5 16-05-2010 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 02-05-2010 17
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2010 10
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 5 18-04-2010 16
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 8
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 04-04-2010 13
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 1
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2009 17
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2009 13
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 5
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 4
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 4 13-09-2009 1
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 12-09-2009 4
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2009 5
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 4
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 2
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 05-07-2009 4
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 28-06-2009 1
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 21-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 2
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 07-06-2009 7
Baanomnium Jeugd Cat. 4 01-06-2009 3
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 5 24-05-2009 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 1
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 17-05-2009 2
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 12-04-2009 3
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 05-04-2009 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 3
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 18-01-2009 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 27-12-2008 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 14-12-2008 11
Pietencross Jeugd Cat. 4 30-11-2008 7
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 09-11-2008 8
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 14-09-2008 1
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 13-09-2008 2
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 4
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 3 24-08-2008 1
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 1
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 14-06-2008 1
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 08-06-2008 1
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 2
Baanomnium Jeugd Cat. 3-1 12-05-2008 3
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 meisjes 27-04-2008 1
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 3-Meisjes 19-04-2008 1
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 3 06-04-2008 3
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 3
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 3
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 13-01-2008 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 28-12-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 3 16-12-2007 19
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 3 02-12-2007 15
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 18-11-2007 3
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 3 11-11-2007 10
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 16-09-2007 1
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 3
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 2
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 26-08-2007 3
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 19-08-2007 2
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2 12-08-2007 9
50e kermisronde van Duizel Jeugd Cat. 2 30-07-2007 1
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 28-05-2007 3
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 2 27-05-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 9
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 2 15-04-2007 1
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 2 09-04-2007 4
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 2 01-04-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 6
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 1 10-09-2006 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 03-09-2006 10
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 20-08-2006 10
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 25-06-2006 10
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 11-06-2006 9
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 04-06-2006 6
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 1 28-05-2006 6
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 21-05-2006 2
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 14-05-2006 10
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 09-04-2006 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.