Leon Buijs

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 92
43e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 41
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 30-12-2017 10
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 27-12-2017 14
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-12-2017 8
B E A T Track Series "ENDURANCE" Diverse Licentiecategorieen 03-12-2017 9
B E A T Track Series "SPRINT" - GP Jan Derksen Diverse Licentiecategorieen 26-11-2017 8
Beat Track Series Endurance Elite-Beloften/Amateurs/Sportklasse Diverse Licentiecategorieen 11-11-2017 6
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Junioren 27-07-2017 21
Acht van Chaam Junioren 26-07-2017 30
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 29
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 97
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 88
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 100
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 93
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 121
District Kampioenschap Midden Junioren 05-06-2017 13
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 150
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 164
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 110
54e Flevotour Junioren 13-05-2017 11
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 09-05-2017 20
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 1
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 22-04-2017 40
Ronde van Gelderland 2017 Junioren Junior Men 17-04-2017 33
45e Rabo Omloop van NWO Junioren 01-04-2017 19
KNWU Grote Prijs Jan Derksen 2017 Junioren 22-01-2017 4
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 3
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 16
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 17-12-2016 4
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 13
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 13
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 7
12 e Vestingronde Nieuwpoort Junioren 27-08-2016 20
Acht van Chaam Junioren 27-07-2016 36
31e Ronde van Kwintsheul Junioren 15-07-2016 21
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 39
41e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 02-07-2016 18
53e Ronde van Honselersdijk Junioren 30-06-2016 20
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 44
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 14-06-2016 16
Wielerweekend Omloop der Kempen Junioren 21-05-2016 15
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2016 11
District Kampioenschap Midden Junioren 16-05-2016 13
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 3
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 14
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 17
NK Baan Duur/Sprint Junioren 28-12-2015 7
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 22
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 5
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 27-09-2015 13
11 e Omloop van ottoland Nieuwelingen 26-09-2015 7
61e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 22-07-2015 26
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2015 7
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuwelingen 24-06-2015 39
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 2
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 23
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 02-06-2015 7
District Kampioenschap Midden op de weg Nieuwelingen 25-05-2015 11
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 10
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 19-04-2015 9
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 50
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 2
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 14
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 4
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 7
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 3
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuwelingen 23-11-2014 3
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 6
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 28-09-2014 6
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 16
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 07-08-2014 20
Ronde van Uitgeest Nieuwelingen 29-06-2014 8
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 12
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) Nieuwelingen 15-06-2014 11
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 7
3de Criterium Hoogezand (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-05-2014 27
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 11-05-2014 22
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 2
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 10
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuwelingen 03-05-2014 25
De Win fietsen Ronde van Geldrop Nieuwelingen 27-04-2014 6
Ronde van de Bult Nieuwelingen 26-04-2014 35
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 20
10e Wielerronde van Weesp Nieuwelingen 20-04-2014 8
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 80
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuwelingen 06-04-2014 4
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 74
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 22
GP sprint Diverse Licentiecategorieen 09-02-2014 27
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuwelingen 24-11-2013 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2013 7
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 7
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 5
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 08-09-2013 16
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 7 01-09-2013 19
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 7 30-06-2013 11
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 24
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 24
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 55
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 7 05-06-2013 9
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 01-06-2013 22
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 7 26-05-2013 10
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 7 19-05-2013 13
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 7 05-05-2013 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 28-04-2013 13
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 31
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 12
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 14-04-2013 19
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 38
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 22
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 31-03-2013 21
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 16-03-2013 16
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 6 29-09-2012 6
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 6 23-09-2012 21
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 15
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 28
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 17
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 20
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 27-05-2012 29
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 12
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 27
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 30
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2011 29
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 30
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 19
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 5 05-06-2011 21
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 30
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 29
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 30
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 32
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 36
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 11-09-2010 24
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 39
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 28
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 38
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 32
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 4 13-06-2010 33
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 29
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 23
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 18
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 17
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 20-09-2009 19
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 28
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 05-07-2009 15
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 27
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2009 20
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 10
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 06-06-2009 15
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 22
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 23
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2009 24
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 15
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 22-06-2008 12
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 15-06-2008 15
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 08-06-2008 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.