Radan Adriaans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 31
62e Tour de Junior Nieuwelingen 22-07-2019 12
Kermisronde Bergeijk Nieuwelingen 16-07-2019 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 07-07-2019 8
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 40
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 26
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 31
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 42
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 29
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 25
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 5
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 22
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 26
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 11
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 66
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 90
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 16-09-2018 20
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Nieuwelingen 02-09-2018 5
Daags na de Tour Nieuwelingen 30-07-2018 23
61ste Tour de Junior Nieuwelingen 23-07-2018 33
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 26
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 84
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 24-06-2018 22
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuwelingen 16-06-2018 15
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuwelingen 30-05-2018 15
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 36
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 52
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 34
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 24-09-2017 13
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 7 10-09-2017 1
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 5
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 20-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 15
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 7 02-07-2017 4
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 3
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 17-06-2017 7
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 40
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 7 05-06-2017 1
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 7 03-06-2017 17
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 21
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 21
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 21
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 10
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 11
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 9
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 14
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 25-09-2016 4
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 16
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 27
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 45
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 19-06-2016 8
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 18-06-2016 4
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 42
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 23
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 13
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 14
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 13
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 25
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 26
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 13-09-2015 14
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 22
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 18
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 15
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 11
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 33
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 29
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 18
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 24
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 21
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 18
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 14
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 9
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 31
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 4 28-09-2014 11
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 15
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 16
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 16
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 15
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 13
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 12
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 25
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 14
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 12
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 29
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 18
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 19
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 10
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 25
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 8
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 15
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 17
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 14
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 20
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 5
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 6
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 20
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 36
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 8
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 10
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 15
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 17
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 3 28-04-2013 5
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 10
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 6
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 7
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 30-09-2012 4
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 2 23-09-2012 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 13
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 09-09-2012 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 11
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 2 19-08-2012 9
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 15-07-2012 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 01-07-2012 6
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 29
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-06-2012 11
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 20-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 16
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 2 29-04-2012 8
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 22-04-2012 4
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 10
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 2 01-04-2012 7
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 9
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 25-09-2011 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 11-09-2011 10
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2011 15
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 28-08-2011 11
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 1 21-08-2011 7
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 16-07-2011 11
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 18
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 09-07-2011 12
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 18
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 26-06-2011 14
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 19-06-2011 4
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 05-06-2011 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 19
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 15-05-2011 3
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 1 08-05-2011 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 16
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2011 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 Jongens 03-04-2011 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.