Willemijn Prins

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop van Haarle Nieuweling-Meisjes 06-07-2019 1
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 3
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 8
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 16-06-2019 5
District Kampioenschap Oost Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 1
DK Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 28-05-2019 3
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 6
KNWU Tijdritcompetitie Nieuweling-Meisjes 09-05-2019 3
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 29
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 4
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 20-04-2019 2
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 4
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 2
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 16
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 08-12-2018 12
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 16
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 7
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 18
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 4
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 15
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 11
10e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 06-10-2018 4
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 13
68e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 9
DK Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 29-05-2018 3
District Kampioenschap Oost Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 2
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2018 9
Koningsronde van Beilen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 27-04-2018 13
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 5
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuweling-Meisjes 07-04-2018 13
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 40
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 16-09-2017 1
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Jeugd Cat. 6 26-08-2017 1
Jeugdronde van Haarle Jeugd Cat. 6 01-07-2017 2
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 6 24-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 2
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 6 04-06-2017 1
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 6 20-05-2017 2
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 6 13-05-2017 8
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 6 07-05-2017 2
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 06-05-2017 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 29-04-2017 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 22-04-2017 3
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 6 17-04-2017 4
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 08-04-2017 3
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 02-04-2017 6
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 24
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 6 10-12-2016 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 5
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 25-09-2016 1
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 10-09-2016 1
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 4
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 5 02-07-2016 4
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 3
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 5 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 2
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 28-05-2016 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 1
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 14-05-2016 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 30-04-2016 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 23-04-2016 3
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2016 24
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 09-04-2016 1
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 5 28-03-2016 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 7
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 6
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 10
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 10
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 6
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 3
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 5
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 01-11-2015 6
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 6
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 17-10-2015 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 1
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 4 26-09-2015 14
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 20-09-2015 3
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 13-09-2015 1
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 4 05-09-2015 2
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 30-08-2015 1
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 23-08-2015 3
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 4 22-08-2015 2
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 15-08-2015 3
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 25-07-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 7
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 05-07-2015 1
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 2
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 4 20-06-2015 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 13-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 31-05-2015 1
LJC Jeugd Cat. 4 30-05-2015 18
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 2
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 4 16-05-2015 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 2
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 10-05-2015 4
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 4 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 02-05-2015 25
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 4 25-04-2015 14
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 19-04-2015 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 4 18-04-2015 18
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 4 12-04-2015 3
Eierrace Jeugd Cat. 4 06-04-2015 7
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 04-04-2015 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 28-03-2015 17
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 22-03-2015 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 21-03-2015 21
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 14-03-2015 32
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-01-2015 4
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 5
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 9
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 4 13-12-2014 7
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 4 30-11-2014 7
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 4 22-11-2014 13
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-11-2014 8
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 02-11-2014 9
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 10
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 19-10-2014 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 12-10-2014 12
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 3 28-09-2014 3
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 3 21-09-2014 2
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 3 20-09-2014 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 14-09-2014 1
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 13-09-2014 4
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 3 07-09-2014 2
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 24-08-2014 1
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 16-08-2014 2
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 13-07-2014 2
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 06-07-2014 1
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 3 29-06-2014 1
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 28-06-2014 1
Baanomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2014 1
Rabo Jeugdronde en ID Cycling Stadskanaal Jeugd Cat. 3 21-06-2014 2
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 15-06-2014 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 5
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 25-05-2014 1
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 2
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 18-05-2014 2
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 10-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 04-05-2014 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 03-05-2014 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 11
Jeugdronde van Gelderland 2014 Jeugd Cat. 3 20-04-2014 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2014 2
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 3 12-04-2014 6
SteRN jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 06-04-2014 2
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 05-04-2014 1
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 29-03-2014 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-01-2014 5
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 29-12-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 28-12-2013 7
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 3 21-12-2013 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 14-12-2013 14
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 07-12-2013 5
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 01-12-2013 12
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 3 30-11-2013 10
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 3 23-11-2013 8
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 02-11-2013 11
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 2 29-09-2013 2
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 22-09-2013 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 21-09-2013 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 14-09-2013 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 08-09-2013 1
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 2 07-09-2013 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 01-09-2013 5
VanDijkBikes Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-08-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 3
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 17-08-2013 5
2e Rabobank Jeugdronde van Annen Jeugd Cat. 2 27-07-2013 3
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 13-07-2013 3
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 2 07-07-2013 1
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 29-06-2013 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 23-06-2013 1
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 22-06-2013 2
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 16-06-2013 1
Rabo Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 2 15-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 8
Klimomnium Jeugd Cat. 2 02-06-2013 2
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 01-06-2013 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-05-2013 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 19-05-2013 5
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 18-05-2013 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 6
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 05-05-2013 9
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 04-05-2013 6
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2013 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-04-2013 8
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 21-04-2013 6
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 20-04-2013 4
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 14-04-2013 11
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 07-04-2013 9
Eierrace Jeugd Cat. 2 01-04-2013 23

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.