Luke Toma

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 35
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuwelingen 22-09-2013 32
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 01-09-2013 31
ZLM tour afwachtingswedstrijd nieuwelingen Grote Prijs Jan van Haneghem Nieuwelingen 13-04-2013 39
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 07-04-2013 42
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 30
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 41
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 03-06-2012 37
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 02-06-2012 14
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 18
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 7 30-04-2012 26
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 7 21-04-2012 13
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 15-04-2012 14
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 18
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 07-04-2012 11
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 01-04-2012 19
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 30-10-2011 33
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 31
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 31
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2011 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2011 15
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 16
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 6 11-06-2011 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 05-06-2011 15
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 04-06-2011 15
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 21
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 17
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 6 28-05-2011 14
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 22-05-2011 16
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 20
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 13
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 22
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 14
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 18
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 17
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 18
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 25
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-12-2010 15
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-11-2010 25
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2010 24
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 09-10-2010 30
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 22
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 18
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 24
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 17
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 5 13-06-2010 26
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 20
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 19
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 23
Baanomnium Jeugd Cat. 5 24-05-2010 17
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 15
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 5 02-05-2010 9
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 14
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 26
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 26
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-12-2009 18
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 5 05-12-2009 22
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 28
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 25
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 21
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-07-2009 11
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 18-07-2009 6
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 4 04-07-2009 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 12
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 8
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 7
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 13
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 15
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 16
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 15
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 18
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 18
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 19
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 21
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 27
klimcriterium Jeugd Cat. 3 06-09-2008 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 11
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 3 24-08-2008 13
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 23
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 21
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 18
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 15
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 25
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 15
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 17
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 3 12-05-2008 8
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 32
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 9
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 27-04-2008 15
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 25
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 13-04-2008 13
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 8
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 18
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 12
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 12
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 3 24-11-2007 18
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-09-2007 6
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 9
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 13
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 26-08-2007 5
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 2 01-07-2007 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 17-06-2007 15
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 09-06-2007 3
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-06-2007 7
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 13-05-2007 10
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 2 06-05-2007 6
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 8
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 20
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2006 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.